Home / Міські новини | Вараш / ЖИТЕЛЯ ВАРАША ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕПРАВДИВІ СВІДЧЕННЯ

ЖИТЕЛЯ ВАРАША ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕПРАВДИВІ СВІДЧЕННЯ

Свідок надав слідчому завідомо неправдиві показання за відповідну грошову винагороду, під час розслідування факту незаконного придбання, перевезення та зберігання 39-річним жителем смт Володимирець, каміння бурштину-сирцю.

За інформацією Рівненської обласної прокуратури:

Вараською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя м. Вараш, якому інкримінують надання завідомо неправдивих показань свідка (ч. 1 ст. 384 КК України).

Так, у жовтні 2020 року правоохоронцями задокументовано факт незаконного придбання, перевезення та зберігання 39-річним жителем смт Володимирець каміння бурштину-сирцю, вагою 8 кг., відповідний обвинувальний акт скеровано до Володимирецького районного суду.

Разом з тим, під час досудового розслідування стороною захисту заявлено клопотання про допит свідка, 43-річного жителя м. Вараш, який будучи попередженим про кримінальну відповідальність за давання завідомо неправдивих показань, діючи умисно, повідомив, що каміння бурштину сирцю, виявлене під час обшуку у жителя смт Володимирець, належить йому.

Однак, у ході проведення слідчих дій з’ясувалось, що свідок надав слідчому завідомо неправдиві показання за відповідну грошову винагороду.

За результатом судового розгляду чоловіка звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ст. 45 КК України, оскільки під час судового розгляду він щиро розкаявся, активно сприяв у розкритті кримінального правопорушення та раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

А от жителя смт Володимирець засудженого за незаконне придбання, зберігання, перевезення бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами (ч. 1, 2 ст. 240-1 КК України) та призначено йому покарання у межах санкції статті.

Про Varash Info

Читайте також...

Заступника міського голови, Михайла Волинця звільнили з посади

За це сьогодні проголосували, депутати Вараської міської ради: ЗА-28, ПРОТИ-1, НЕ ГОЛОСУВАВ-1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X