Home / Правила сайту

Правила сайту

1.       Загальні положення

1.1     Даний сайт створено для спілкування користувачів, обміну інформацією, думками, взаємодопомоги.

1.2     Усі повідомлення, залишені користувачами, відбивають винятково їхню думку, яка може розходитися з думкою адміністрації сайту (далі Адміністрація).

1.3     Адміністрація не дає гарантій, що інформація, що міститься в повідомленнях користувачів, правдива й відбиває дійсність, а також не несе відповідальності за який би то не було збиток, заподіяний внаслідок використання інформації, розміщеної на даному сайті.

1.4     Сайт є власністю власника домена, що дає йому можливість установлювати дані Правила й стежити за їхнім виконанням, як самостійно, так і через уповноважених модераторів.

1.5     Адміністрація має право без пояснення причин видаляти повідомлення й закривати теми, які на її погляд суперечать даним правилам або містять інформацію, що порушує чинне законодавство України, а також інформацію, яка може бути використана з метою його порушення.

1.6     Адміністрація сайту має право вносити зміни в дані Правила, не повідомляючи про це користувачів.

2.       Реєстрація на сайті

2.1     Кожен користувач при реєстрації погоджується з даними правилами й зобов’язується безумовно їх виконувати. Правила доступні для читання, незнання положень даних Правил не звільняє учасника від їхнього виконання.

2.2     Вибір імені користувача (nick, login) є Вашим виключним правом.

2.3     Заборонено спілкуватися на сайті під різними ніками одночасно.

2.4     Заборонено використовувати ніки, що несуть у собі рекламу сторонніх сайтів, або містять ненормативну лексику.

2.5     Якщо ім’я, яке Ви вибрали для реєстрації на сайті, несе в собі рекламу сторонніх сайтів або містить ненормативну лексику, ваш акаунт буде вилучений без попередження.

2.6     Якщо обраний вами ні схожий з ніком Адміністратора або постійного користувача, Адміністрація запропонує вам його змінити. При відсутності вашої відповіді протягом двох діб або відмові, ваш нік буде змінено на інший, або вилучено.

2.7     Адміністрація залишає за собою право вжити заходів щодо припинення використання ніка, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні й етичні норми або є образливим для інших користувачів сайту.

3.       Правила поведінки на сайті, обмеження

3.1          Повідомлення, залишені в тієї або іншій темі, повинні мати до неї безпосереднє відношення. Повідомлення, не відповідні до теми дискусії можуть бути видалені на розсуд модератора.

3.2          У ході спілкування на сайті забороняється використання ненормативної лексики (МАТ). Повідомлення, що містять ненормативну лексику, будуть видалені. Регулярне порушення даного правила може призвести до видалення облікового запису порушника.

3.3          На сайті заборонена пропаганда расової, національної й релігійної ворожнечі. Заборонені повідомлення, які так чи інакше можуть сприяти розпаленню міжнаціональної або релігійної ворожнечі або обмеженню етнічної гідності, що носять відтінок націоналізму, шовінізму й т.д.
Не схвалюються образливі й некоректні висловлення одних учасників сайту на адресу інших. Учасникам, що воліють такий стиль спілкування, може бути відмовлене в участі на сайті.

3.4          Особисті бесіди двох учасників сайту необхідно вести з використанням особистих повідомлень. Публічні теми, що містять діалог двох учасників та не представляють інтересу для інших, буде видалено.

3.5          Уникайте цитувати повідомлення інших учасників цілком. Якщо цитування необхідне, постарайтеся вибрати з повідомлення максимально конкретну пропозицію або питання, з приводу якого ви прагнете висловитися.

3.6          Забороняється набір тексту повідомлень у верхньому регістрі (Caps Lock), а також використання надлишково великого розміру шрифту.

3.7          Створення неінформативних постів, флуд у всіх розділах сайту й відкриття безглуздих тем, що свідомо провокують на флуд, заборонені.
Будь-якого роду спам (включаючи рефспам), підлягає видаленню, а профіль учасника, що розмістив його, одержує довічний бан або видаляється.

3.8          Послуги пропонуються тільки в спеціально створені для цього розділах.

3.9          Забороняється пропонувати продаж товарів або надання послуг, заборонених чинним законодавством України. Профіль учасника, який спробує розмістити подібні пропозиції, підлягає негайному видаленню.

3.10      Забороняється публічне обговорення дій адміністрації й модераторів, у тому числі по редагуванню повідомлень, видаленню й закриттю тем, а також по застосуванню до учасників покарань у вигляді бана.

3.11      Якщо у вас є бажання виразити свою незгоду або обговорити дії модераторів – використовуйте для цього особисті повідомлення.

3.12      При спілкуванні за допомогою особистих повідомлень продовжують діяти всі основні правила сайту, тобто: заборонено образи, ненормативну лексику, перехід на особистостей, нав’язування дискусії, неприйнятної для однієї з сторін, пропозиції продажу або покупки речей та надання послуг, заборонених чинним законодавством України.

4.       За порушення правил сайту можуть бути застосовані наступні види покарань

4.1          Усне зауваження проводиться модератором безпосередньо в темі, де було допущено порушення.

4.2          Відключення можливості брати участь у дискусіях на певний строк, обумовлений адміністрацією сайту.

4.3          Бан учасника (видалення його облікового запису й занесення іp-адреси порушника в чорний список) застосовується у випадку неодноразових або грубих порушень даних Правил.

4.4          Покарання вибирається на розсуд адміністрації сайту й залежить від ступеня тих або інших порушень.

5.       Порядок створення нових тем

5.1          Тема повинна відповідати розділу, у якому вона була розміщена. В іншому випадку вона буде перенесена модератором в інший розділ. Якщо ви не знаєте, у який розділ помістити тему, розміщайте її в “флудильню”, або звертайтесь з питанням до модератора.

5.2          Чітко формулюйте питання. Максимально докладно опишіть свою проблему. Не забувайте про те, що правильно поставлене питання вже містить половину відповіді. Переписка, що містить з’ясування подробиць вашої проблеми, засмічує тему й утруднюю одержання вичерпної відповіді.

5.3          Перед розміщенням нової теми скористайтеся пошуком для того, щоб перевірити, не чи обговорювалося це питання раніше. У більшості випадків ви знайдете тему з обговоренням вашої проблеми, що позбавить вас від створення нової теми, а модераторів від її видалення.

6.       Політика Адміністрації сайту

6.1          У своїх діях Адміністрація сайту керується Правилами сайту.

6.2          Адміністрація сайту не здійснює контроль і не може відповідати за розташовувану користувачами на сайті інформацію на предмет її належності стороннім особам/організаціям.

6.3          Будь-яка інформація на сайті розміщається користувачем самостійно, без якого-небудь контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет.

6.4          Адміністрація сайту не відповідає за приватні думки й поради, висловлені на форумах сайту, а також за договори, угоди й інші відносини (у тому числі товарно-грошові), які виникають між відвідувачами сайту.

6.5          Адміністрація сайту надає інформаційний простір і не контролює товарно-грошові відносини, що виникають між користувачами сайту.

6.6          Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії учасників сайту поза рамками сайту.

6.7          У випадку, якщо розташовувана користувачами сайту інформація порушує будь-чиї авторські права, необхідно сповістити про це Адміністрацію сайту через пункт меню “Контакти” і інформація негайно буде вилучена.

Реєстрація на сайті  або розміщення користувачем на сайті будь-якої інформації без попередньої реєстрації автоматично має на увазі повну й беззастережну згоду з даними Правилами

X