Home / Міські новини | Вараш / ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на об’єктах соціальної інфраструктури електростанції діятимуть спеціальні обмеження.

На період дії «червоного рівня» епідемічної небезпеки заборонено відвідування спортивних залів, плавального басейну «Енергетик», Палацу культури, реабілітаційно-спортивного комплексу та проведення культурних й спортивних масових заходів при відсутності у всіх відвідувачів «зелених» COVID-сертифікатів або негативного результату тестування на СОVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години. Наразі ж згадані заклади не функціонують для відвідувачів, до моменту отримання всіма співробітниками «зелених» COVID-сертифікатів. Така ж ситуація у профтехучилищі РАЕС, а поки ж освітній процес там відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Також тимчасово призупинено відвідування інформаційного центру РАЕС «Полісся», проведення екскурсій на територію електростанції та її об’єкти.

Про Varash Info

Читайте також...

Заступника міського голови, Михайла Волинця звільнили з посади

За це сьогодні проголосували, депутати Вараської міської ради: ЗА-28, ПРОТИ-1, НЕ ГОЛОСУВАВ-1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X