Home / Міські новини | Вараш / Записки місцевого скептика. Частина 3

Записки місцевого скептика. Частина 3

 

mafiya

І знову доброго часу доби, шановні земляки. Якщо дозволите продовжу свої роздуми про життя нашого міста і міської влади.

Я уважно спостерігав за колотнечею що відбувалась останнім часом в нашій міській еліті, і крім огиди це спостереження у мене нічого не викликало. Замість плідної роботи на благо міста, мер, депутати і «активісти»  з’ясовували питання  «хто дурень» і «хто дурніший», обливалися зеленкою, товкли один одному носи, підробляли підписи під документами…

Вас, шановні пане мер і депутати обирали не для того щоб ви влаштовували клоунаду, а для наполегливої повсякденної роботи.  Поки ви з’ясовуєте політичні чи бізнесові стосунки, місто потребує вашої праці, зокрема прийняття бюджету на поточний 2018-й рік (на сайті міської ради немає публікації про прийняття цього документу), адже без бюджету місто не має змоги розвиватись – все буде залишатись в тому ж жалюгідному стані як і в 2017-му.

Тепер хочу поговорити докладніше про події останнього часу.

Ганебна оборудка посіпак пана Анощенка з публікацією ніби то «звернення мешканців міста» з вимогою «припинення дискредитації» міського голови взагалі не вкладається в рамки здорового глузду. Люди підписувались під вимогою до влади обладнати спортивний гурток, а їхні підписи приклали до вигідного меру папірця… Після цього зникла остання повага до міської влади, а мер дискредитований в моїх очах остаточно… Маю надію, що правоохоронні органи дадуть правову оцінку цьому бридкому вчинку і винуватці будуть покарані згідно чинного законодавства.

На позачерговій сесії міськради 27 грудня в залі засідань, крім депутатів, були присутні сторонні особи в камуфляжній формі які вчинили бійку і погрожували депутатам. Дуже неприємно вразила поведінка Анощенка на тій події – замість припинити безлади, (даруйте за кримінальний жаргон) він  як справжній пахан дивився як його шістки розбираються з непокірними. Ці події розвіяли рештки поваги до нашого міського голови. Я щиро впевнений, що запрошення  «тітушок» в сесійний зал неприпустимо, тим більше рукоприкладство і погрози народним обранцям… зрештою, пан мер одного разу може нарватись на міцних хлопців з добре поставленим ударом які будуть не на його боці і тоді він напевно буде ридати в жилетку про порушення закону…

p71222-100208

Того ж 27 грудня депутата міськради і секретаря міськради облили зеленкою. Після цієї події до команди мера у мене лише почуття відрази і огиди…Напевне, у людей що взяли в руки цей медичний препарат, не вистачило красномовності, словарного запасу чи переконливості в голосі для доведення своєї позиції. Не вважаю подвигом чи достойним чоловіка вчинком зіпсувати жінці і літньому чоловіку одяг і колір обличчя. Всім бажаючим пофарбувати ближнього раджу поїхати влітку на фестиваль фарб Холі в Київ, на якому кожен зможе пожбурляти один в одного фарбами.

Нещодавно пан мер заявив, що політичну кризу у Вараші можуть вирішити лише позачергові вибори депутатів, скромно змовчавши про позачергові перевибори міського голови. Не хочу розчаровувати пана Анощенка, але хочу нагадати, що не тільки мера але й депутатів міської ради обирала громада міста і ці депутати відстоюють вимоги мешканців Вараша. То ж якщо переобирати Міську раду то тільки разом з мером міста. А ще хочу нагадати пану Анощенку, що за його персону проголосувало менше чотирьох тисяч жителів нашого міста і козиряти загальною підтримкою громади на його місці не варто.

Зараз у поліцію надійшли дві скарги від пана мера і від секретаря міськради, мовляв один не віддає печатку, а інша зробила дублікат. Це мені нагадує поведінку дітей у пісочниці, коли ті хваляться у кого брат старше і хто кого зрештою наб’є. А поки йде ця тяганина з печаткою Міська рада ніяк не може зібратись на сесію і відповідно не може прийняти важливі рішення, в тому числі і бюджет міста.

Тепер пропоную поговорити про більш приземлені речі, наприклад про вивіз сміття з нашого міста. З 1-го січня 2018 року статтею 32 Закону України «Про відходи» заборонено захоронення неперероблених побутових відходів, тобто в перекладі з юридичної на людську мову – забороняється вивозити сміттєвозами на звалище побутове сміття без його первинного сортування. Спочатку можна подумати, що законодавці прийняли необдумане рішення і вимагають неможливого, але ця норма була прийнята Парламентом аж в далекому 2012-му році і часу підготуватись до її втілення часу вистачало. Навіть якщо «папєреднікі» теперішнього мера і депутатів нічого не робили в цьому напрямку, то зважаючи на тривалість їхньої нинішньої каденції, а це понад двох років, можу впевнено сказати що вони самі нічогісінько не зробили – не встановлено жодного контейнеру для роздільного збору пластика, паперу і органічних відходів, не прийняте рішення про побудову сміттєпереробного заводу, навіть нема концепції роботи в цьому напрямку. Не хочу думати, що в юридичному відділі міськради не знали про існування цього Закону, адже в такому разі професіоналізм юристів міста буде під великим питанням.

sesiya

Що власне я хотів сказати цією статтею: шановні панове народні обранці місцевого масштабу, перестаньте бавитись у політику і займіться врешті справами властивими для місцевої влади – опаленням і каналізацією, вивозом сміття і ремонтом доріг, створенням умов для виникнення нових робочих місць… Поки міські очільники тішать свої амбіції і его, виставляючи напоказ всю пустоту своїх слів сказаних людям під час виборів, ці люди чекають від них реальних дій. І повірте, у людей терпіння не безкінечне.

P.S. Прошу пробачення у читачів за злегка саркастичний стиль статті, але без сарказму і гіркої посмішки спостерігати за подіями у владних колах нашого міста не можливо.

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

2 коментарі

  1. Достал уже этот Анощенко. Мало того что сам из себя ничего не представляет – еще и другим работать мешает.
    А автор статьи прав: хватит меру в политику играть – давно уже пора делом заняться.

    • Люблю своє місто

      Мер-пер-сер,достало вже,нема більш питань і новин по місту?Що значить для міста мер? Правильно,це менеджер,який має зробити місто кращим для життя його мешканців.Ця робота щоденна і кропітка,депутати мають допомагати меру(враховувати потреби міста) і тоді буде баланс і гармонія,місто стабільне і процвітаюче.Громадяни мають також приймати участь в благоустрої міста(не смітити, наприклад,як під дев’ятиповерхівки скидають сміття жителі п’ятиповерхівки.Коли вже сміттєві баки будуть,на будівениках?) Прізвища мерів не мають значення,важливий результат.В нас от дивна ментальність в Українців,ми забиваємо голови дурницями(або нам забивають),замість того ,щоб зайнятися дійсно важливими речами для міста,або ж країни.Ну дивні люди,чесне слово.Якщо є криза між паном Анощенко і паном Палишиним-зустріньтеся,випийте по гарному конячку,потисніть один одному руки і забудьте за претензії,попрацюйте на благо міста і станції.А будуть вибори,тоді кожен має право голосу,вискажіть хто що думає і хто на що здатен,хто поганий,хто хороший.Так має бути в цивілізованому суспільстві.Якщо я щось не так сказав, вибачайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X