Home / Міські новини | Вараш / Штучне створення перешкод депутатському корпусу, або помста Сергія Анощенка (фото)

Штучне створення перешкод депутатському корпусу, або помста Сергія Анощенка (фото)

15 грудня 2017 року рішенням Вараської міської ради було припинено повноваження міського голови С. Анощенко. Здавалося б після цього Сергій Іванович мав залишити посаду очільника міста, а депутати розпочати спокійно працювати на чолі з ТЗП І. Шумрою.

Та того не сталося. Депутати продовжують виконувати свої обов’язки,  керівником є Ірина Шумра,  а Сергій Анощенко і далі продовжує ходити на роботу, а тим більше видавати розпорядження, доручення підписуючи їх, як міський голова.

Одним із таких «цікавих» доручень було видано ним 11 січня 2018 року. В якому говориться про те, що участь працівників виконавчих органів Вараської міської ради (що не перебувають у складі робочого органу) у засіданнях робочих органів міської ради та виконкому забезпечується за попереднім погодженням з міським головою, а у разі його відсутності заступниками міського голови (відповідно до розподілу обов’язків), керуючим справами виконавчого комітету.

rozporyadzhennya

Тобто для того, аби працівники виконавчого органу могли бути присутні на нарадах, колегіях, засіданнях, які проводять депутати, вони повинні «брати дозвіл» у Сергія Анощенко.

За дивним збігом обставин, вищевказане доручення Анощенка, було видане саме в день проведення «дня депутата». На якому обранці розглядали всі програми до яких на сесії повинні були внести зміни, простими словами затвердити бюджет.

Оскільки працівники виконавчого комітету не могли приходити на засідання, аби доповідати депутатському корпусу на що і скільки коштів заплановано, депутати самі проводили аналіз кожної програми та цифри.

І лише один працівник виконкому, а саме начальник фінансово управління «ослухався» Сергія Анощенко, за що він вирішив її «покарати». 25 січня 2018 року видав розпорядження про преміювання працівників виконавчих органів Вараської міської ради. В межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці всі отримали премію в розмірі 200 % до їх посадового окладу за фактично відпрацьований час.

tatsyuk

А за не виконання доручення міського голови від 11 січня 2018 року, розмір премії начальнику фінансового управління за січень встановив 10 % від посадового окладу.

Отже, як бачимо, аби довше «поцарювати», кому у вислові «Стратити не можна помилувати», Сергій Анощенко ставить де, коли і як хоче.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

3 коментарі

  1. та это гнилые домашние крысы… туалетные глисты… которых нужно просто прийти и смыть н.а.х.е.р… мы их поставили (мы-народ), давайте же сделаем обратное!! они СЛУГИ НАРОДА!!!

  2. Это просто пи..ц. Дорог в городе вообще нету, одни ямы, а они еще и премии получают.

  3. Не кислые такие премии в горисполкоме – 200% от оклада. )))
    Вопрос только в том – за какие такие заслуги эти чиновники такие премии получают?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X