Home / Міські новини | Вараш / Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його прямісінько серед під’їзду, – так стверджують мешканці будинку №43 по м-н. Перемоги.
Запевняють, прикладом того є частина забудованого майданчика загального користування, сім’єю прокурора Юрія Мізюка.


Ця історія мала початок ще у 2017 році. Тоді працівниця виконавчого комітету Вараської міської ради, чоловік якої працює прокурором Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури, Ірина Мізюк отримала службову квартиру. Щоправда не так і легко їй вдалося це зробити, адже міський голова, Сергій Анощенко, ніби то через брак голосів був змушений, дане питання на голосування, ставити двічі.
Маючи відповідне рішення «на руках», сім’я прокурора розпочала в ній ремонт та так мудро, що по серед під їзду з’явилася додаткова стіна, а у квартирі Мізюків ще одна кімната.


Звісно це все відразу не сподобалося жителям їхнього будинку. Адже після такого перепланування, молодим мамам стало дуже тяжко проїжджати із дитячими колясками, а мешканцям, яких поштові скриньки, через «перепланування», перемістили на верх, а щоб до них дістатися, потрібно було стільчик підставляти. Люди «бунтували», самостійно розбирали новозбудовану стіну в під’їзді, викликали поліцію, муніципальну варту, писали звернення та у відповідь отримували лише «формальні» відиски, їх ніхто не почув.
«Ми до цього часу не маємо чіткої відповіді, чи мала право, Ірина Мізюк в службовій квартирі робити таку забудову? А може вона просто скористалася службовим становищем чоловіка прокурора?», – до цього часу запитують один в одного сусіди прокурорської сім’ї.

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Один коментар

  1. Неравнодушная

    Этой даме море по колено. Вам ещё жители не рассказали, что имело место запугивание, угрозы. Ну, написали вы, а что толку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X