Home / Регіональні новини / Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей» (фото)

Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей» (фото)

У суботу на міському  стадіоні «Мототрек» у Рівному відбулися загальні збори Рівненської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Політична сила висунула кандидатів у депутати Рівненської обласної ради, районних, сільських, селищних та міських рад Рівненщини на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

Розпочався захід із масштабного автопробігу – на автомобілях  із символікою «ЗА МАЙБУТНЄ»  прихильники партії приїхали зі всіх куточків області і вишикувалися на стадіоні «Мототрек»,  символічно підкресливши, наскільки важливим нині є  єднання заради спільної мети – розбудови  благополучного майбутнього нашої держави.

Участь у зборах взяли понад чотириста делегатів від місцевих організацій партії, котрі балотуватимуться в органи місцевого самоврядування Рівненщини, її прихильники, представники ЗМІ. Список кандидатів до  Рівненської обласної ради очолив голова обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Ясенюк.  

– Нам пророкували, що ми не відбудемося як політична сила, не злетимо. Але ми змогли подолати це упередження  і створили на Рівненщині потужну й професійну команду «ЗА МАЙБУТНЄ».  До нас приєдналися такі авторитетні люди, як міський голова Рівного Володимир Хомко, народний депутат двох скликань Юрій Вознюк, лікарі, військові, педагоги, аграрії, підприємці.  Кожен із вас – високопрофесійна й авторитетна  людина у своїй сфері діяльності.  Ви – наше майбутнє. Я пишаюся нашою командою! Ми не побоялися і взяли на себе відповідальність і зробимо все, щоб виправдати довіру людей, – наголосив голова Рівненської обласної організації  політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Ясенюк.

– У нашій політичній силі зібралися самодостатні  люди, яких об’єднує небайдужість до долі нашої держави. Тому хочу побажати нам не просто отримати перемогу, а гучну перемогу! Як у місті Рівне, так і в Україні. У нас прості і зрозумілі меседжі: традиційна здорова сім’я, розвиток економіки, незалежна заможна європейська країна, завершення децентралізації. Хіба хтось може заперечити проти цих цінностей? – зазначив  Володимир Хомко – міський голова Рівного, котрому містяни впродовж трьох скликань довіряють обіймати цю посаду і який нині очолює список кандидатів у депутати Рівненської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

– Усі мене запитують, чому я тут? Відповідь очевидна. По-перше, партія «ЗА МАЙБУТНЄ» – це політична сила, яка не роз’єднує, а навпаки – єднає!  Людей, суспільство, Україну! По-друге – мені близькі її принципи і цінності, особливо – ідеологія економічного прагматизму. А ще  – мені надзвичайно імпонує бути в команді такого лідера, як Ігор Палиця, бути  разом із такими людьми, як ви, – звернувся до однопартійців народний депутат двох скликань, кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.

Тривога за майбутнє своїх родин та мільйонів українських сімей привела в команду «ЗА МАЙБУТНЄ» небайдужих людей із різних куточків Рівненщини. Кожен із них заслужив авторитет і повагу у своїй громаді і кожного турбує не тільки ситуація, яка склалася у його сфері діяльності, а й  в Україні загалом.

  • ­Найбільше мені болить ситуація в аграрному секторі. Нас, аграріїв, за ці роки вона уже «дістала».  Скільки можна знущатися над сільгоспвиробниками?! Таке враження, що влада не розуміє простої істини: майбутнє України –  в розвитку аграрного сектора та фермерських господарств. Ще років п’ять тому сільськогосподарські підприємства заробляли достатньо коштів, щоб їх можна було не лише інвестувати у розвиток та виробництво, а й допомагати громадам дбати про  соціальну інфраструктуру в селах, ремонтувати  дороги, підтримувати соціально незахищених громадян. Нині ж  податковими платежами нас фактично притисли до стіни. Аграрний сектор зараз тримається лише на ентузіазмі господарів, які люблять свою справу та поважають землю. Я поділяю позиції партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в розвитку України та вірю, що ця команда нас не підведе. Заради наших дітей  і майбутнього ми разом захищатимемо рідну землю!, – поділився наболілим відомий на Рівненщині аграрій, науковець і благодійник Віктор Щербачук, котрий балотується у депутати Рівненської обласної ради.
  • У нас є чітка мета –  зробити майбутнє рідної Рокитнівщини та України загалом  щасливим, світлим і благополучним!  І для цього ми підібрали найкращу команду, яка сьогодні є на Рокитнівщині. Я знаю, що кожен район і кожен із вас формував  її за аналогічним принципом. Ми за те, щоб у кожній галузі працювали фахові люди, спеціалісти своєї справи, щоб вони будували те майбутнє, яке потрібне нам, нашим дітям, онукам  і всій Україні», –  зазначила  Оксана Кулакевич – голова Блажівської сільської ради, кандидатка на посаду голови Рокитнівської селищної ради.
  • Щоб майбутнє було щасливим, нам треба мріяти, мріяти і вірити, вірити і діяти!  Мені 44 роки, і 22 із них я присвятив роботі в  школі. Працюючи  з дітьми,  переконався, що саме в них держава найперше має  вкладати інвестиції. Кожна гривня, інвестована в дітей, у їх освіту, в майбутньому приносить інвестиції в сотні тисячі гривень , – переконаний Володимир Кушнір – керівник одного з провідних освітніх закладів Рівненщини – Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Нині він балотується у депутати Дубровицької міської та Сарненської районної рад.
  • Ми  – за майбутнє без війни, без бідності та без відчуття меншовартості у світі. Нашу команду об’єднують ідеї національного й економічного відродження, доступної освіти та медицини для кожного громадянина, –  наголосив підполковник медичної служби, хірург, заступник начальника  Рівненського військового госпіталю Тарас Скрига.

   Заступниця голови Рівненської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Діана Гордійчук наголосила на спільній меті однопартійців та підтримала присутніх у прагненні йти на вибори однією потужною силою:

  • Із сьогоднішнього дня ми стали однією командою. Від кожного з нас залежить результат, який одержимо 25 жовтня, а відтак і те, як ми житимемо далі, чи буде реалізовано шанс на зміни, який нині одержала Україна. Люди мають знати, які цінності відстоює наша політична сила, розуміти нашу мету, бачення подальшого шляху.

У команді «ЗА МАЙБУТНЄ» Рівненщини багато жінок, молоді, є представники усіх професій і соціальних верств. Усі вони рішуче налаштовані на важку й відповідальну роботу заради майбутнього України.

Марія Іваненко

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

І знову біля Полиць ДТП

Унаслідок ДТП у Вараському районі травмувався мотоцикліст Автопригода на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» неподалік села Полиці сталася …

X