Home / Регіональні новини / Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей» (фото)

Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей» (фото)

У суботу на міському  стадіоні «Мототрек» у Рівному відбулися загальні збори Рівненської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Політична сила висунула кандидатів у депутати Рівненської обласної ради, районних, сільських, селищних та міських рад Рівненщини на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

Розпочався захід із масштабного автопробігу – на автомобілях  із символікою «ЗА МАЙБУТНЄ»  прихильники партії приїхали зі всіх куточків області і вишикувалися на стадіоні «Мототрек»,  символічно підкресливши, наскільки важливим нині є  єднання заради спільної мети – розбудови  благополучного майбутнього нашої держави.

Участь у зборах взяли понад чотириста делегатів від місцевих організацій партії, котрі балотуватимуться в органи місцевого самоврядування Рівненщини, її прихильники, представники ЗМІ. Список кандидатів до  Рівненської обласної ради очолив голова обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Ясенюк.  

– Нам пророкували, що ми не відбудемося як політична сила, не злетимо. Але ми змогли подолати це упередження  і створили на Рівненщині потужну й професійну команду «ЗА МАЙБУТНЄ».  До нас приєдналися такі авторитетні люди, як міський голова Рівного Володимир Хомко, народний депутат двох скликань Юрій Вознюк, лікарі, військові, педагоги, аграрії, підприємці.  Кожен із вас – високопрофесійна й авторитетна  людина у своїй сфері діяльності.  Ви – наше майбутнє. Я пишаюся нашою командою! Ми не побоялися і взяли на себе відповідальність і зробимо все, щоб виправдати довіру людей, – наголосив голова Рівненської обласної організації  політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Ясенюк.

– У нашій політичній силі зібралися самодостатні  люди, яких об’єднує небайдужість до долі нашої держави. Тому хочу побажати нам не просто отримати перемогу, а гучну перемогу! Як у місті Рівне, так і в Україні. У нас прості і зрозумілі меседжі: традиційна здорова сім’я, розвиток економіки, незалежна заможна європейська країна, завершення децентралізації. Хіба хтось може заперечити проти цих цінностей? – зазначив  Володимир Хомко – міський голова Рівного, котрому містяни впродовж трьох скликань довіряють обіймати цю посаду і який нині очолює список кандидатів у депутати Рівненської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

– Усі мене запитують, чому я тут? Відповідь очевидна. По-перше, партія «ЗА МАЙБУТНЄ» – це політична сила, яка не роз’єднує, а навпаки – єднає!  Людей, суспільство, Україну! По-друге – мені близькі її принципи і цінності, особливо – ідеологія економічного прагматизму. А ще  – мені надзвичайно імпонує бути в команді такого лідера, як Ігор Палиця, бути  разом із такими людьми, як ви, – звернувся до однопартійців народний депутат двох скликань, кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.

Тривога за майбутнє своїх родин та мільйонів українських сімей привела в команду «ЗА МАЙБУТНЄ» небайдужих людей із різних куточків Рівненщини. Кожен із них заслужив авторитет і повагу у своїй громаді і кожного турбує не тільки ситуація, яка склалася у його сфері діяльності, а й  в Україні загалом.

  • ­Найбільше мені болить ситуація в аграрному секторі. Нас, аграріїв, за ці роки вона уже «дістала».  Скільки можна знущатися над сільгоспвиробниками?! Таке враження, що влада не розуміє простої істини: майбутнє України –  в розвитку аграрного сектора та фермерських господарств. Ще років п’ять тому сільськогосподарські підприємства заробляли достатньо коштів, щоб їх можна було не лише інвестувати у розвиток та виробництво, а й допомагати громадам дбати про  соціальну інфраструктуру в селах, ремонтувати  дороги, підтримувати соціально незахищених громадян. Нині ж  податковими платежами нас фактично притисли до стіни. Аграрний сектор зараз тримається лише на ентузіазмі господарів, які люблять свою справу та поважають землю. Я поділяю позиції партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в розвитку України та вірю, що ця команда нас не підведе. Заради наших дітей  і майбутнього ми разом захищатимемо рідну землю!, – поділився наболілим відомий на Рівненщині аграрій, науковець і благодійник Віктор Щербачук, котрий балотується у депутати Рівненської обласної ради.
  • У нас є чітка мета –  зробити майбутнє рідної Рокитнівщини та України загалом  щасливим, світлим і благополучним!  І для цього ми підібрали найкращу команду, яка сьогодні є на Рокитнівщині. Я знаю, що кожен район і кожен із вас формував  її за аналогічним принципом. Ми за те, щоб у кожній галузі працювали фахові люди, спеціалісти своєї справи, щоб вони будували те майбутнє, яке потрібне нам, нашим дітям, онукам  і всій Україні», –  зазначила  Оксана Кулакевич – голова Блажівської сільської ради, кандидатка на посаду голови Рокитнівської селищної ради.
  • Щоб майбутнє було щасливим, нам треба мріяти, мріяти і вірити, вірити і діяти!  Мені 44 роки, і 22 із них я присвятив роботі в  школі. Працюючи  з дітьми,  переконався, що саме в них держава найперше має  вкладати інвестиції. Кожна гривня, інвестована в дітей, у їх освіту, в майбутньому приносить інвестиції в сотні тисячі гривень , – переконаний Володимир Кушнір – керівник одного з провідних освітніх закладів Рівненщини – Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Нині він балотується у депутати Дубровицької міської та Сарненської районної рад.
  • Ми  – за майбутнє без війни, без бідності та без відчуття меншовартості у світі. Нашу команду об’єднують ідеї національного й економічного відродження, доступної освіти та медицини для кожного громадянина, –  наголосив підполковник медичної служби, хірург, заступник начальника  Рівненського військового госпіталю Тарас Скрига.

   Заступниця голови Рівненської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Діана Гордійчук наголосила на спільній меті однопартійців та підтримала присутніх у прагненні йти на вибори однією потужною силою:

  • Із сьогоднішнього дня ми стали однією командою. Від кожного з нас залежить результат, який одержимо 25 жовтня, а відтак і те, як ми житимемо далі, чи буде реалізовано шанс на зміни, який нині одержала Україна. Люди мають знати, які цінності відстоює наша політична сила, розуміти нашу мету, бачення подальшого шляху.

У команді «ЗА МАЙБУТНЄ» Рівненщини багато жінок, молоді, є представники усіх професій і соціальних верств. Усі вони рішуче налаштовані на важку й відповідальну роботу заради майбутнього України.

Марія Іваненко

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

X