Home / Міські новини | Вараш / Вмотивовані спортом: учні ПТУ РАЕС за здоровий спосіб життя

Вмотивовані спортом: учні ПТУ РАЕС за здоровий спосіб життя

До Всесвітнього дня здоров’я у професійно-технічному училищі РАЕС вперше пройшов спортивний квест «Крокуємо здоровими у світле майбуття». Гра, створена на покращення професійних навичок – стала інноваційною методикою у навчально-виховному процесі учнівської молоді.

Захід відбувся за ініціативи адміністрації училища серед учнів І-ІІ курсів. Квест з орієнтування на місцевості проведено з метою залучення учнів до активного відпочинку та популяризації спортивних змагань серед молоді.

Спортивно-розважальна та інтелектуально-командна гра «Крокуємо здоровими у світле майбуття» зібрала Квест_3чотири команди-квестори, які рухалися за визначеним маршрутом по ключових пунктах розміщених на території училища, виконуючи завдання та отримуючи за правильні відповіді бали. Завдання для команд були складені з врахуванням професійного спрямування, виконання яких вимагало від учасників як теоретичних знань, так і фізичної підготовки. Команда-переможець визначалася за кращим часом проходження маршруту та отриманих балів. Оцінювання здійснювала суддівська колегія, яка і визначила переможців.

За результатами змагань перше місце виборола команда «СОЖ» групи №21 за професією «Слюсар з ремонту РТУ. Електрогазозварник». Другу сходинку посіла команда «WELDER» групи №14 за професією «Електрогазозварник. Контролер зварювальних робіт». Третіми стали учасники команди «Динаміт» – група №11 за професією «Слюсар з ремонту РТУ». Усі команди були нагороджені почесними грамотами.

Як зазначає заступник директора ПТУ з навчально-методичної та виховної роботи Тетяна Омельчук, впровадження інноваційних методик в навчально-виховний процес сприяє підвищенню його якості, зацікавленості учнів і викладачів та є важливою стадією процесу реформування традиційної системи освіти. «Сучасні методики навчання та новітні технічні здобутки забезпечують можливість різнобічного розвитку наших учнів. Пропагування здорового способу життя є одним з основних напрямків роботи з молоддю у професійно-технічному училищі РАЕС», – підкреслює Тетяна Омельчук.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X