Home / Міські новини | Вараш / Культура / «Якщо мати, то треба мати все», або « Кузнецовські депутати хочуть їздити безкоштовно»…

«Якщо мати, то треба мати все», або « Кузнецовські депутати хочуть їздити безкоштовно»…

Депутати вимагають для себе безкоштовного проїзду у маршрутних таксі нашого міста. Декілька днів назад я стала свідком ось такої події. Їдучи по місту в маршрутці  та чекаючи  свою  зупинку,   мою увагу привернув  молодий чоловік, який зайшов в автобус.

Як виявилося,  це був депутат  міської ради  Сергій Присяжнюк. присяжнюкСаме він і вимагав безкоштовного проїзду, бо згідно закону і його слів, він має на це право.

 • У нас мають право на безкоштовний проїзд тільки пільгові категорії – у  відповідь відрапортував водій.
 • Я, згідно Конституції теж маю право – стояв на своєму депутат, адже я бідний сантехнік і три гривні у мене немає.

Після не довгої  дискусії,  пан Сергій все ж таки знайшов гроші та заплатив за своє перевезення.

Прийшовши додому стало цікаво, а чи дійсно є такий закон, який дозволяв би депутатам, безкоштовно користуватися  маршрутними автобусами по місту? І справді депутати міської ради  мають право безоплатного проїзду  на всіх видах міського транспорту, крім таксі (стаття 34 Закону “Про статус депутатів місцевих рад”). Але тоді постає питання,  яким місцем ці депутати думають про інвалідів, про сиріт та про людей інших пільгових категорій?

Адже  отримавши свій пільговий квиток, депутат, (в цьому випадку підприємець), посуває у черзі саме ту людину, яка має повне право на безкоштовний проїзд і не відомо чи має кошти на нього.

Тому хочу повідомити нашому  представнику  влади, що  навіть народні депутати України мають право безкоштовного проїзду у міському транспорті. Така норма дійсно є, але кожному депутату, згідно закону, має виділятися на місяць певна сума коштів для проїзду у транспорті.  І оскільки через брак коштів, така компенсація їм не надається, вони платять за себе зі своєї кишені. То може Вам, Сергію Вікторовичу, варто рожкозвернутися до своїх колег по раді і попросити, щоб вони виділили кошти на Ваш проїзд? А заодно  допомогли оплачувати  пільговий квиток  ще одному вашому колезі – депутату,  Анатолію Рожко (Свобода).  Бо він  навіть до суду планував звертатися, після відмови  йому у безоплатному  проїзді, як депутату Кузнецовської міської ради. Може справді  знайдуться сміливці, які підтримають Вас  та проголосують за виділення коштів для вашого безкоштовного проїзду в маршрутках (а ще краще на таксі), при цьому знаючи, що коштів на перевезення пільгових категорій по місту, вони не виділяють. ..

Але  Вам шановні міські обранці громади Кузнецовська, хороша порада, якщо Ви не маєте три гривні, щоб заплатити за проїзд – спробуйте пройтися пішки. Місто у нас не таке вже велике, пройти його можна  за  годину, а якщо постаратися то можна встигнути і за 30 хвилин. Та чи під силу це зробити бабусі з кийком, або мамі з дитиною – інвалідом? Про це подумайте на дозвіллі, думаю піде на користь.

Про admin

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

7 коментарів

 1. м-да, депутати нагліють, люди дуріють….

 2. Бачили оч1, що брали! – люди добр1, перед тим як 1ти голосувати – думайте!!!! Ось саме так ы маэмо м1сцевих депутат1в, президента, ВР…. сумно…

 3. Сергій

  Журналісту треба на курси походити, стаття написана жахливо і не грамотно. Женя, звільняй ту журналістку Пилипчук!

 4. Да, необхідно організувати збір коштів в підтримку “голодуючих” депутатів, щоб часом не вмерли.

 5. Василь

  Рожко цеж хроничний алкаш!!!!

 6. А потім ще і на сесії за землю для Атошників не голосувати

 7. Еліта, стидоба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X