Home / Міські новини | Вараш / Інвалідність – не перешкода для працевлаштування (фото)

Інвалідність – не перешкода для працевлаштування (фото)

foto-ostapenko

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин багатьом людям це не вдається. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Одним із яскравих прикладів отримання роботи за сприянням служби зайнятості людини з особливими потребами, можна вважати працевлаштування Євгенія Остапенка у ТзОВ «База Компані».

Ще в 2010 році Євгеній закінчив Національний університет харчових технологій, але знайти роботи за здобутою професією не було можливості. Все ж таки пан Євгеній надумав звернутися за допомогою до Кузнецовського міського центру зайнятості, дуже сподіваючись на фахову консультацію працівників служби зайнятості.

В цілому Євгеній перебував на обліку в центрі зайнятості недовго, в грудні минулого року отримав статус безробітного, а вже в січні 2018 року пішов на роботу в ТзОВ «База Компані», де працює охоронником.

Слід зазначити, якщо людина хоче працювати, то завжди можна знайти собі роботу, як це зробив Євгеній Остапенко, адже до центру зайнятості він звернувся не лише за допомогою по безробіттю, а задля пошуку роботи. І ВІН ЇЇ ЗНАЙШОВ.

Шановний пане Євгенію! Працівники Кузнецовського міського центру зайнятості щиро бажають Вам успіхів у праці і міцного здоров’я.

Начальник  відділу

активної підтримки безробітних

Р.Ярощук

 

Про Varash Info

Читайте також...

Як правильно вибрати майстерню з гаджету. І чому це має бути АЙ ДА СЕРВІС.

Зламався улюблений гаджет? Потрібен швидкий та якісний ремонт? Його ви знайдете у найзручнішому для вас місці …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X