Home / Регіональні новини / У Рівному проведуть перші міжнародні змагання з малючкового плавання (фото, відео)

У Рівному проведуть перші міжнародні змагання з малючкового плавання (фото, відео)

znimok-ekrana-2018-02-16-14-42-19
23 лютого з 9.20 до 14.30 відбудуться вже міжнародні змагання з малюкового плавання у Рівному, де продемонструють віртуозне плавання і пірнання, встановлять нові рекорди, отримають незабутні емоції та подарунки, які для них підготували спонсори. Унікальний для Рівного та України турнір – ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ змагання з малючкового плавання – організовує тренер міжнародного рівня #ЮліяСобуцька. Вона прилітає з Франції, щоб популяризувати в Україні акватренування для немовлят та поширювати інноваційний рух – «Виховання геніїв із підгузок». На її особисте запрошення відгукнулися конкурсанти з інших регіонів і навіть країн. Тож якщо минулоріч на Всеукраїнські змагання з малючкового плавання «Діти води – 2017» приїхали більше 80 учасників із різних областей України, то цьогоріч очікуються наймолодші плавці ще й із трьох закордонних держав. Вже втретє наймолодших чемпіонів (3 місяці – 2 роки) прийматиме найсучасніший басейн Рівного – #АкваРай.
Довідково: Голова Громадської організації «Школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька в 2016 році зініціювала, організувала та провела ПЕРШІ в Україні змагання з малючкового плавання. В 2017 році цей унікальний захід вже мав статус всеукраїнського (на відео телеканалу 1+1 матеріал із минулорічних змагань). Натомість у 2018 – турнір відбудеться за участю іноземних конкурсантів та стане міжнародним.

Про Varash Info

Читайте також...

Під колеса мотоцикла попала дитина

У Вараському районі під колеса мотоцикла потрапила дитина: обставини ДТП встановлюють поліцейські Автопригода сталася о …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X