Home / Міські новини | Вараш / Культура / Гордість міста Вараш, Єгор Грушевий, медаліст Міжнародної олімпіади (відео, фото)

Гордість міста Вараш, Єгор Грушевий, медаліст Міжнародної олімпіади (відео, фото)

p80821-121603_1

Нещодавно Єгор Грушевий, бронзовий медаліст Міжнародної учнівської олімпіади повернувся із Таїланду в рідне місто Вараш. А тільки зійшовши із автобуса, його феєрично зустрічали друзі, однокласники та класний керівник. 

Єгор із Таїланду привіз не тільки перемогу, але й гарний настрій, багато знайомств та різних сувенірів.

У Міжнародній олімпіаді брало участь 39 команд і 154 учасника. Україну представляли 4 кращих знавців науки про земля: Єгор із Вараша Рівненської області, Ярослав із міста Дубно Рівненської області, Віктор із міста Бровари, Київської області та Варвара із міста Одеса, Одеської області, яка виборола для України срібну медаль.

s80816-175605

«Мовних бар’єрів не було, все перекладалося на зрозумілу для нас мову. Той настрій, ті емоції перекривали всі хвилювання і не давалося взнаки. Завдання нам дали досить цікаві, комплексні, кожне наступне питання пов’язане з попереднім. Нас готували до геології, казали, що буде 60% питань суто по ній, а вже на олімпіаді стало зрозуміло, що більшість питань стосується метеорології та гастрономії. Ще з дитинства мене цікавили подорожі, бабусі живуть далеко, тому маємо зможу виїжджати частіше, бачити природу та різні географічні об’єкти. Батьки працюють на Рівненській АЕС. Пам’ятаю, коли ще в кінці п’ятого класу, із шкільної бібліотеки я отримав книжку з географії, то підійшов до мами і сказав, що це буде мій улюблений предмет. На диво так і трапилося», – розповідає медаліст Єгор Грушевий.

p80821-122406

Відшукати таке зернятко і обучити це для вчителя досить тяжко, бо окрім розуму потрібно прикласти багато зусиль і знань. Навчати Єгора я почала із шостого класу, а вже із восьмого – він приймав активну участь у різних олімпіадах і займав перші місця. У минулому році був учасником Всеукраїнської олімпіади, яка проходила у Кропивницькому, там отримав друге місце, і в цьому році теж брав участь у Всеукраїнській олімпіаді, яка проходила у Тернополі, і зайняв призове місце. На мою думку Єгору вже можна дати диплом студента природничих наук. Він настільки багато опрацював матеріалу, де і практично розглядали велику кількість гірських порід. Я думаю, коли вже Україна готовить учасників Міжнародного рівня, то їхньою підготовкою повинні займалися не лише вчителі шкіл, але й викладачі та вузькі спеціалісти. На щастя наше управління освіти надало Єгору можливість поїхати до Рівного де два дні з ним займалися викладачі водного університету. Але два дні це дуже мало для такого рівня олімпіади, – розповіла вчитель географії ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Валентина Чилій.

p80821-122758

Класний керівник Єгора Грушевого, Валентина Бульботко, зазначила, що після участі на Міжнародній олімпіаді Єгор піднявся на інтелектуальний Еверест. «Взагалі клас у мене досить розумних дітей. Оскільки це вершина, тому і ославлювати потрібно відповідно. Я вклоняюся перед твоїм талантом і витримкою і радуюсь такій вірі у себе».

p80821-121624

Перша вчителька Єгора, Раїса Піщик, відкрила занавіс дитинства і розповіла, яким був призер у дитячому віці. «Коли лишень Єгор прийшов у перший клас він не вмів читати, навіть у нього не було багато звуків, але перше, що розповів нам це про Фрески Софії Київської. Це мене дуже здивувало і я зрозуміла, що передімною хтось особливий. Сам Єгор дуже скромний і тихий. Бажаю йому щоб збулися всі заповітні мрії і сподівання. І хочу щоб його замітили і побачили всі, що це особлива дитина».

Руслан Волчецький, однокласник Єгора Грушевого каже, що «ми є найкращими друзями, дружимо ще з дитинства. Єгор багато працював щоб зайняти такий рівень. І я бажаю йому не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до своєї цілі і нехай життя нагороджує його за всі здобуті нагороди».

Дякуємо батькам за те що виховали призера, що підтримували його в любих починаннях. Дякуємо відділу освіти міста Вараш та депутатам Вараської міської ради за те, що фінансово підтримали талант нашого міста. Радіємо за Єгора та інших учасників, пишаємось і бажаємо обдарованим дітям, науковцям, нових перемог!

Людмила Скібчик

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X