Home / Міські новини | Вараш / «Халтуру» виправили, або як у Вараші журналісти та активісти «Євро Сили» заставили директора КП «Благоустій» дорогу переробити (фото)

«Халтуру» виправили, або як у Вараші журналісти та активісти «Євро Сили» заставили директора КП «Благоустій» дорогу переробити (фото)

Вчора ми писали про те, як працівники КП «Благоустрій» «халтурно» виконали свою роботу, та більше того, взагалі, не дотримувалися жодних технологічних норм.

skrynshot-2018-08-22-17-43-45

Після того, як активісти, громада та журналісти здійняли «галас» і показали працівникам на їхні помилки, роботи було перероблено. Вже вкінці робочого дня було завезено так званого «слона», (машину для ремонту доріг), завдяки такому транспорту, ремонт дороги, у дворі будинку Вараш 11, був, хоч і не зовсім якісний, але завершений.

На диво, навіть попереджувальні знаки було встановлено, адже ще по обіді директор «Благоустрою» пропонував, журналістам стати на в’їзді у двір і попереджувати водіїв про ремонті роботи.

img-20180822-wa0003

Про Varash Info

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

4 коментарі

  1. Володимир

    КП “Благоустрій” , цікава організація, наприклад цікаво як вони отримали тендер на проведення робіт? -Номер оголошення в ДЗО ? І взагалі питання до тієї людини яка готувала документацію для виконання цих робіт? Мені здається якщо взяти ТД і КП – зробити порівняльну таблицю – можна знайти купу недоліків. 2.) В ТД мають бути прописані умови виконання робіт ст.16;17 ЗУ “Про публічні закупівлі”, як виконуються дані умови?

  2. Сеогій

    Євросила? Це сила,що борется за європейські цінності? Це євробляхери? Це контробандисти?

    • Наразі кожен дурень сам собі придумав якусь громадську організацію ,в Суховолі ,такий активіст по селі мене обганяв на швидкості не менше 120 км/годину.Нв бляхах ,з наклейкою Євросила.То на куя мені така Євросила?Нема грошей на розмитнення,купи собі ровера і їздь…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X