Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Автоматизація воріт – надійність та безпека (фото Вараш)

Автоматизація воріт – надійність та безпека (фото Вараш)

Вже давно плануєте купити в’їзні чи замінити гаражні ворота, але не знаєте які обрати? Спробуємо вам у цьому допомогти. Отже, якщо для вас основними факторами перш за все є безпека, зручність та надійність, сміливо можете обирати автоматизований варіант. Тим паче за останні декілька років автоматизовані ворота із ряду РОЗКІШ перейшли в категорію – НЕОБХІДНІСТЬ.

Наступне питання, яке постане перед купівлею – де обрати найкраще та й так, щоб «не за всі гроші». Звісно на сьогоднішній день маючи інтернет,  знайти продавця дуже легко. Ворота та автоматику, яку ви оберете доставлять як із Рівного так і з Києва. Без проблем привезуть, все встановлять, ви розрахуєтесь, можливо навіть трішечки дешевше і поїдуть. А далі?… Далі через якісь причини стається поломка. Що будете робити? Адже за телефоном вказаному у гарантійному талоні, який дали після встановлення, ніхто не піднімає слухавку, або ж якщо і підняли то будьте впевнені – відразу до вас ніхто не приїде. Чекати під своїми новенькими воротами доведеться дуже довго.

Тут ми теж спробуємо допомогти.  Просто зараз візьміть ручку або ж в свій смартфон і запишіть номер телефону – 096 147  91 51. Зателефонувавши ви поспілкуєтеся із Ярославом, який безкоштовно надасть консультацію та допоможе у підборі найкращого варіанту саме для вас.

Які переваги ви отримаєте зробивши замовлення у Ярослава? По перше – на його рахунку безліч готових об’єктів, в тому числі з високою інтенсивністю відкривання воріт, (супермаркети, хлібозавод та ін.). По друге – гарантію якості, яку ви отримаєте, становить аж 3 роки (також доступний післягарантійний ремонт). По третє – працює Ярослав тут у Вараші, вже не один рік.  Це означає те, що  в разі чого, він приїде дуже швидко та усуне всі питання, які можуть виникнути під час експлуатації. І по четверте, не мало важливий фактор – співпраця  із такими відомими брендами автоматики, як Nice, Rotelli,Faac,Aluteh,Gant,BFT,Rodger та ін. Також він являється офіційним дилером компанії ” Нові ворота”.

На завершення, якщо ви все  ще маєте сумнів, розповімо  про  переваги автоматизації воріт:

  • економія часу – з встановленої на воротах автоматикою можна не витрачати час на те що б вручну відкрити або закрити ворота;
  • дистанційне управління – не потрібно виходити з машини, досить натиснути всього одну кнопку на пульті;
  • гарантія безпеки – має надійний захист від взлому або несанкціонованого доступу.

Телефон для консультації та замовлення 096 147  91 51.

Також питання, які вас цікавлять можете задати у соціальній мережі facebook просто перейшовши за посиланням:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100010488379282

Про Varash Info

Читайте також...

«АЛАТИР – ІНВЕСТ КОНСАЛТИНГ» – КРАСА НАВКОЛО ТЕБЕ

Запланували ремонт, але не знаєте з чого починати? Лякає те, що не відомо, яким буде …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X