Home / Регіональні новини / У Полицькому лісництві викрали дуба і хотіли вивезти (фото)

У Полицькому лісництві викрали дуба і хотіли вивезти (фото)

На Рівненщині зловили лісокрада. Його затримали костопільські лісівники. Чоловік завантажив колоди дуба у свій мікроавтобус «Мерседес-Бенц», втім ніяких документів на деревину не мав, пише Північ-інфо.

837-660x400

Як з’ясували лісівники, що дана деревина – дуб, яку вкрали у Полицькому лісництві Володимирецького лісгоспу. Поліція затримала автомобіль і крадену деревину вилучили, – інформує «Рівнеліс». Про крадіжки лісу на Рівненщині говорять і на нарадах в обласній прокуратурі. Зокрема про те, що цих злочинів виявляють надто мало.

Про Varash Info

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X