Home / Регіональні новини / Поліція охороняла колегію Рівненської ОДА від екс-керівника “ДІЯ” Романа Коваля? (фото)

Поліція охороняла колегію Рівненської ОДА від екс-керівника “ДІЯ” Романа Коваля? (фото)

1-big

У вівторок, 30 січня, екс-голова Рівненського осередку партії «Державницька ініціатива Яроша» Роман Коваль обурювався, що не потрапив на колегію Рівненської ОДА.

Відповідний пост з’явився на його сторінці у фб. Він стверджував, що хотів потрапити в середину, але на всіх підходах стояла поліція: “сьогодні в закритому режимі проходить колегія обласної адміністрації”.А причиною цьому вбачав “не допустити мене, щоб громада почула про те, що робиться в Вараші і не тільки”.

1

Як нам стало відомо, дійсно засідання колегії відбувалось під наглядом правоохоронців. Варто зазначити, раніше таких мір безпеки на такого роду заходах не було. Проте, навіть якби Роман Коваль потрапив на колегію – виступити йому б не вдалося.

Як повідомляють в прес службі ОДА це можливо лише згідно регламенту :

Водночас, порядок денний засідання колегії затверджується зарання (за 10 днів). І право внести пропозиції на розгляд мають лише члени колегії, керівники структурних підрозділів ода і територіальних органів- коментує радник голови ОДА Ірина Михалевич

Наразі відомо, що на колегію вільно потрапили представники ЗМІ. Ймовірно, такі заходи безпеки були здійснені з метою проведення «спокійної» колегії ОДА. Хоча й переймаємось, аби це не набрало системного характеру.
Нагадаємо, що Роман Коваль неодноразово гучно конфліктував у Вараші на сесіях міськради.

Про Varash Info

Читайте також...

Ранкова Зірка – табір, що допомагає краще пізнати Бога та знайти нових друзів

Під час літніх канікул батьки задумуються, чим зайняти свою дитину, щоб було не тільки весело, …

Один коментар

  1. угомонись уже! ты заеб..л всех нас в Кузнецовске (Вараше).. я лично готов дать тебе по е..лу за твои лживые слова, за то что ты прикрываешься героями (настоящими воинами), хотя сам домашняя крыса, которая максимум за компанию ездила в АТО чтобы передать помощь (которую СОБРАЛИ ЛЮДИ, а НЕ ТЫ ЛИЧНО, МР..ЗЬ ТЫ!!!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X