Home / Новини РАЕС / Виставка робіт фотоконкурсу Атомпрофспілки (відео, фото)

Виставка робіт фотоконкурсу Атомпрофспілки (відео, фото)

В Палаці культури Рівненської АЕС відкрилася виставка фоторобіт переможців ІІІ фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА), який мав на меті популяризацію атомної енергетики як екологічно безпечної для людини та довкілля.

skrynshot-2018-01-31-13-56-04

Учасниками ІІІ фотоконкурсу ОМА стали 69 представників спілки, різного віку та професій – авторів 150 фоторобіт. Не вперше участь у конкурсі взяли і працівники Рівненської АЕС: Любов Гуцаленко (цех теплової автоматики та вимірювань), Людмила Васильчук (цех дезактивації та радіоактивних відходів), Анатолій Коханець (управління соціальних об’єктів), Андрій Курець (турбінний цех №2), Олексій Савицький (цех радіаційної безпеки), Наталія Росовська (цех теплових та підземних комунікацій), Ігор Головач (служба інформаційних технологій), В’ячеслав Стоянов (служба головного диспетчера), Олексій Валигін та Дмитро Добровольський (електричний цех).

Роботи учасників оцінювались у трьох номінаціях: «Наша енергія – наше майбутнє», «Наше дозвілля» та «Вдалий кадр». До складу журі увійшли представники різних майданчиків. Також окремо у кожній з номінацій за результатами голосування у Facebook обирались фотосвітлини на «Приз глядацьких симпатій». В цілому, переможці визначались за трьома критеріями: художність, технічність та оригінальність. Призовий фонд фотоконкурсу складав 9000 гривень.

skrynshot-2018-01-31-13-55-56

Цьогоріч організатори відзначили велику кількість креативних фоторобіт, а відповідно й велику конкуренцію. Серед переможців та призерів відзначені й рівненські атомники. Так, перше місце у номінації «Наша енергія – наше майбутнє» здобула робота Олексія Валигіна «Зорі енергії», а робота Ігоря Головача «Місто енергетиків» посіла третє місце у номінації «Вдалий кадр». Атомники отримали призи ОМА, а їхні фотороботи будуть презентовані на Форумі ОМА та Пленумі ЦК.

skrynshot-2018-01-31-13-56-44

Побачити та оцінити світлини переможців сьогодні мають змогу жителі й гості міста-супутника РАЕС. Виставка ОМА працюватиме до 11 лютого у холі Палацу культури ім. Лесі Українки.

rnpp.rv.ua

 

Про Varash Info

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X