На Рівненщині зловили лісокрада. Його затримали костопільські лісівники. Чоловік завантажив колоди дуба у свій мікроавтобус «Мерседес-Бенц», втім ніяких документів на деревину не мав, пише Північ-інфо.
Як з’ясували лісівники, що дана деревина – дуб, яку вкрали у Полицькому лісництві Володимирецького лісгоспу. Поліція затримала автомобіль і крадену деревину вилучили, – інформує «Рівнеліс». Про крадіжки лісу на Рівненщині говорять і на нарадах в обласній прокуратурі. Зокрема про те, що цих злочинів виявляють надто мало.
Вараш Новини улюбленого міста
