Home / Міські новини | Вараш / Урочисте відкриття військового містечка військової частини № 3045 (фото)

Урочисте відкриття військового містечка військової частини № 3045 (фото)

19 грудня на майданчику Рівненської АЕС відбулось урочисте відкриття військового містечка військової частини № 3045 з охорони РАЕС Нацгвардії України.

Новозбудоване військове містечко включає адміністративну будівлю зі службовими приміщеннями, кабінетами для навчань, спортивним залом та власним медпунктом. Крім того, тут побудовані утеплені гаражі для військової техніки та розплідник службових собак. Як прокоментував заступник генерального директора РАЕС з капітального будівництва Сергій Куроєдов, військове містечко зведене на місці колишньої будівельної дільниці, реконструкція якої проводилась у кілька етапів впродовж двох років та коштувала РАЕС близько 15 млн. гривень.

В урочистому відкритті військового містечка взяли участь президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, заступник командувача Нацгвардії України Ярослав Сподар, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, народний депутат України Василь Яніцький, особовий склад військової частини НГУ 3045, учасники та волонтери АТО. Під час відкриття відбулось нагородження почесними грамотами НГУ керівництва Енергоатома, Рівненської АЕС, відмінників військової підготовки, а також відзначено церковними відзнаками активістів волонтерського руху.

За словами заступника командувача Нацгвардії України Ярослава Сподаря, у військовому містечку в/ч 3045 створені чудові умови для несення служби та забезпечення безпеки Рівненської АЕС як у мирний, так і у військовий час. Рівень матеріально-технічного оснащення в/ч 3045 є найкращим серед АЕС України, а наступного року військовий полігон буде доведений до повної відповідності своєму призначенню, зокрема дообладнаний тиром для стрілецької зброї.

Як підкреслив генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, забезпечення безпечної експлуатації є найвищим пріоритетом роботи атомної електростанції, важливою складової якої є фізична захищеність. На РАЕС і надалі приділятиметься значна увага покращенню оснащення військової частини з охорони РАЕС та створенню умов як для комфортного несення служби її особовим складом, так і для можливості проводити на належному рівні фізичну та військову підготовку.

Про admin

Читайте також...

Грип: чим небезпечний і як вберегтися (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X