На Рівненщині мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку. В місті Сарни на Рівненщині нянечка в садочку лупцювала 5-річного хлопчика. Після того, як він опинився в травматології, а справа набула розголосу, в дитсадку розповіли, що дитина сама спровокувала няню, а травми від того, що хлопчик начебто впав сам.
Home / Регіональні новини / У Сарнах мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку (відео)
Читайте також...
В Бабці горів житловий будинок
27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …
Вараш Новини улюбленого міста