Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Жінка з Вараша подзвонила до афериста, щоб вилаяти, а він їй роботу запропонував (аудіо)

Жінка з Вараша подзвонила до афериста, щоб вилаяти, а він їй роботу запропонував (аудіо)

gr_24-02

Нещодавно відбулася досить цікава розмова жінки з Вараша із аферистом. Їй на мобільний телефон було відправлено смс повідомлення, немов би від імені банку. Текст про те, що картка заблокована банком, для того щоб її розблокувати потрібно звернутися на інформаційний центр і прикріплено два мобільні номери. Здавалося б, стандартна ситуація, передзвоню та й поцікавлюся, що ж там насправді із моєю карткою…

viber-image

Але, як показує практика із нашими політиками, основний метод захисту це напад. Тому жінка не розгубившись, зателефонувала за вказаними номерами та напряму висунула звинувачення в його сторону. Аферист не розгубившись почав відповідати за питання і розповів, яким методом він користується, для того щоб видурити гроші із людей.

Кінцева розмова виявилася ще цікавішою, аферист запропонував роботу для цієї ж жінки і пообіцяв, що вже завтра вона зможе приступити до роботи і отримувати гарну зарплату. А робота не важка, лише сиди вдома та методом копіюй текст та вставляй у повідомлення, заробляй гроші.

Людмила Скібчик

Увага! Нецензурна лексика!

Про admin

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Один коментар

  1. Оболтус

    Сим карты продавать по паспорту – и проблема должна уйти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X