З 19 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. До «червоної» зони потрапили: міста Дубно, Вараш, Острог, а також Здолбунівський та Костопільський райони.Саме на цих територіях останніми тижнями фіксують суттєве зростання захворювання на COVID-19, – повідомляють на офіційній сторінці Рівненської обласної адміністрації.

Вараш Новини улюбленого міста