Home / Міські новини | Вараш / Померла ЛЮДИНА-ЛЕГЕНДА – Коровкін Володимир Олександрович

Померла ЛЮДИНА-ЛЕГЕНДА – Коровкін Володимир Олександрович

Сьогодні, 15 жовтня, на 91 році життя несподівано зупинилося серце Коровкіна Володимира Олександровича, першого генерального директора Рівненської АЕС, ЛЮДИНИ – ЛЕГЕНДИ.

Володимир Олександрович Коровкін – заслужений енергетик України, член Академії інженерних наук, член Правління – голова ветеранської секції громадської організації «Українське ядерне товариство», авторитетний експерт ВАО АЕС.Життя Володимира Олександровича було нерозривно пов’язане з атомною енергетикою України з далекого 1973 року і до сьогодні.

Його трудова діяльність – яскравий приклад справжньої вірності обраній справі – процвітанню атомної енергетики та розвитку Рівненської АЕС. Колектив атомників та містяни міста-супутника знали Володимира Олександровича як людину відповідальну, серйозну та виважену, людину, яка очолювала найбільше енергогенеруюче підприємство Рівненської області 30 років, що є безумовним рекордом для української атомної енергетики.

Колектив Рівненської АЕС глибоко сумує та розділяє біль втрати та висловлює щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях та в історії підприємства і галузі.

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X