Home / Міські новини | Вараш / WANT TO BE… або хочу бути… – Вараш (фото)

WANT TO BE… або хочу бути… – Вараш (фото)

dscf8360

Учні молодших класів ще далекі від вибору професії, але правильно проведена профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватися професійні інтереси та наміри школярів у старших класах.

08 червня 2018 року до Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості завітали понад 40 учнів молодших класів ЗОШ № 3 м.Вараш аби познайомитися з Світом професій.

dscf8345

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук провела для учнів екскурсію філією. Зупинившись в інформаційному секторі, фахівець ознайомила дітей з описами актуальних на ринку праці професій, що визвало жваву дискусію: яка професія знайома, яка незнайома, а яка улюблена чи «живе» у когось в сім’ї.

В Інформаційному секторі для молоді було проведено профорієнтаційний урок на тему «WANT TO BE… АБО ХОЧУ БУТИ….» в ході якого, учні переглянули анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування. Також діти презентували свій колаж, який приготували для фахівців філії.

dscf8332

На завершення заходу діти, вчителі та фахівці філії долучилися до профорієнтаційного Флешмобу.

Начальник відділу

активної підтримки безробітних

Р.Ярощук

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X