Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / У Вараші відбулась робоча зустріч з питань взаємодії державних установ щодо адаптації в суспільстві осіб, звільнених з місць позбавлення волі (фото)

У Вараші відбулась робоча зустріч з питань взаємодії державних установ щодо адаптації в суспільстві осіб, звільнених з місць позбавлення волі (фото)

100_0245

В Україні набув чинності наказ Міністерства юстиції, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України № 974/5/467/609/280 від 03.04.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

В зв’язку з цим у Варашському відділі поліції 29 травня була проведена зустріч представників поліції, Володимирецького районного відділу з питань пробації, Спеціалізованої медико-санітарної частини №3,  Володимирецької центральної районної лікарні, Управління соціального захисту населення Володимирецької РДА, ДЗ «Полицька виправна колонія №76», Територіального центру соціального обслуговування Вараської міської ради.

100_0247

Мета зустрічі – налагодження спільних дій держаних установ для допомоги особам, які звільняються з місць позбавлення (обмеження) волі, у трудовому та побутовому влаштуванні за місцем проживання, влаштуванні до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві. Учасники наради обговорили порядок взаємодії, звернули увагу на необхідність вчасного інформування між установами. В ході обговорення були розроблені пропозиції спільних заходів з підготовки до звільнення вказаної категорії осіб, та алгоритм дій усіх уповноважених установ.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X