Home / Міські новини | Вараш / 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів

4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів

10-11 вересня в центрі дозвілля «Лісова пісня» відбувся 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2016 року серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів.В турнірі змагались 29 шахістів з міст Рівне, Луцьк, Костопіль  і Кузнецовська. З результатом 7 очок з 9 можливих переможцем змагання став Бриндецький Дмитро з Рівного, 2 місце у Іванчука Сергія з Костополя і 3 місце у Кальчука Віталія з Рівного. Кращий результат серед дівчат показала Заруцька Валерія з нашого міста (ЗОШ№1). Юні спортсмени нагороджені цінними призами та грамотами. В рамках 4 етапу Кубка Рівненської області серед юнаків та дівчат відбувся відкритий міський дитячий шаховий турнір «Шахові надії». Міський турнір об’єднав   за шахівницями 41 учасника із ЗОШ №1, ЗОШ №3 та центру дозвілля. Переможцем в старшій групі школярів став Кот Андрій (ЗОШ №1), 2 місце у Кухарця Романа(ЗОШ№1), 3 місце виборов Ласкажевський Владислав(ЗОШ №1). Кращий результат серед дівчат показала Лосінець Катерина(ЗОШ№3).В середній віковій групі І місце виборов Лобанов  Данило(ЗОШ№1), ІІ місце у Губені Радіона(ЗОШ№1),  ІІІ місце зайняв Демидюк Євгеній(ЗОШ№1). Кращий результат серед дівчат показала Заруцька Валерія (ЗОШ№1). В молодшій віковій групі перемогу здобув Грушевський Ярослав (ЗОШ№1), ІІ місце у Євстратова Радія(ЗОШ№1)  і  ІІІ місце виборов Заруцький Максим (ЗОШ№1). Перемогу серед дітей 6-річного віку здобув Сєров Андрій, учень 1-В класу ЗОШ№1.Після закінчення турніру  діти жваво обговорювали шахові баталії за солодким столом, який організував профком ППО ВП РАЕС (голова – І. Мельник). Дитячий шаховий турнір вже в котре відбувається за підтримки Ордината Олега Ярославовича.Організаторами турніру виступили Кузнецовська шахова-шашкова федерація, підлітковий клуб профкому ППО ВП РАЕС, центр дозвілля та Комітет з фізичної культури та спорту виконавчого комітету.