Home / Міські новини | Вараш / Соціальні працівники у Вараші тушили пожежу (фото)

Соціальні працівники у Вараші тушили пожежу (фото)

23 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели лекцію для працівників Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо дотримання правил безпеки в приміщення центру та підліткових клубах за місцем проживання. Під час проведення заняття було наголошено працівникам закладів на важливості виконання вимог правил пожежної безпеки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, виявленні вибухонебезпечних пристроїв тощо.

В рамках проведення заходу бійці Держслужби з НС провели протипожежне тренування на тему: «Порушення роботи з причин пожежі, збір та приведення у готовність до дій за призначенням працівників МЦСССДМ та підліткових клубів за місцем проживання». В ході проведення тренування персонал ознайомився із порядком використання вогнегасників, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння та практично відпрацювали гасіння пожежі за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники закладів.

Також рятувальники надали методичні рекомендації для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед осіб, які перебувають на обліку, так званої «групи ризику». «Необхідно приділяти важливе значення роз’яснювальній роботі серед осіб похилого віку, одиноких громадян, багатодітних, неблагополучних та малозабезпечених сімей, наголошувати на важливості дотримання основних вимог правил пожежної безпеки», – зауважив провідний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Шевчук.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X