Home / Міські новини | Вараш / Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого та будь де. В ній йдеться про те, як хворий із гострим інфарктом, чекав на швидку допомогу 1 годину 22 хвилини, потім більше півтори години пролежав у швидкій допомозі під стінами лікарні. І зрештою, «подолавши» понад 60 кілометрів дороги був госпіталізований у медичний заклад міста Вараш.

Чому так довго їхала швидка? Чому лікарі у місті Сарни ( окрім швидкої), так довго не  надавали допомоги? Чому всі захворювання пішли на «лікарняний»? Відповіді на ці та інші питання зможете побачити у відео.

Вероніка Пилипчук


Уточнення у відео вказано – “під стінами лікарні 2 години”, орієнтовний час, який хворий провів у швидкій під лікарнею становить понад півтори години.

Про Varash Info

Читайте також...

ДТП у Собіщицях. Є травмовані

Повідомлення про ДТП із потерпілими надійшло на спецлінію 102 вчора близько 22:30 від медиків. Поліцейські …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X