Про це розповіла працівник санітарно-епідеміологічної – Кононова Тетяна Павлівна.
За весь період часу скільки заклади освіти працюють, така ситуація в у нашому місті вперше. В рамках санітарно-епідеміологічної дослідження підготовки закладів освіти до нового навчального року, а саме питної води, впродовж місяця нашою службою відбиралися проби води у закладах освіту в тих місцях де вона використовується найбільше, тобто на харчоблоках. Результати аналізів показали, що у школах всі показники хороші. Що ж стосується ДНЗ то проблеми мають садочки № 4 та № 6. Уже після другого відбору, вияснили, що на харчоблоці вода відповідає нормам, а от там де використовується поза межами закладу, наприклад для поливу має погані показники. У телефонному режимі ми повідомили керівництво КМКП, для того аби вони вияснили, чи є проблеми у їхніх мережах. 31 серпня СЕС та КМКП спільно відібрали воду для повторного аналізу. Ми у дошкільних закладах, комунальне підприємство у навколишніх будинках. Результати будуть готові в понеділок, бо для правильного результату, аналіз триває три доби. Листом вже проінформовано, як міського голову так і директора КМКП, аби спільно зробити все можливе та не допустити спалаху кишкової інфекції – завершила розмову Тетяна Кононова.
То ж якими будуть результати і хто винен у тому, що наші діти знаходяться у потенційній небезпеці дізнаємося в понеділок 4 серпня. А поки на разі лишається не панікувати, бо все таки у дошкільних закладах використовують лише кип’ячену воду. Вірити, що винні будуть покарані та здогадуватися, чому влада замовчує суспільно важливі проблеми міста.
Вероніка Пилипчук
Вараш Новини улюбленого міста

