Home / Міські новини | Вараш / Якщо місто назвали Вараш, то воно буде жовте, грязне і в лайні – Анощенко про Вараш

Якщо місто назвали Вараш, то воно буде жовте, грязне і в лайні – Анощенко про Вараш

За час виходу газети “Вараш” про неї мали змогу почути багато чого, як хорошого так і не дуже. Але слова, які нам сказала на камеру «ПЕРША ЛЕДІ» міста – дружина міського голови, депутат Кузнецовської міської ради (обрана від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»), працівник ВП РАЕС, Тетяна Богданівна Анощенко, перевершили все почуте нами раніше. Щоб не бути голослівними про те, як пані Тетяна піклується про свого чоловіка, як «любить» газету «Вараш» та що думає про наше місто, яке перейменували у Вараш, просто процитуємо її слова:  « Я хочу сказати спасибі Вашій газеті. Якщо до цього Анощенка знала кожна шоста-сьома людина, здоровалась, тепер -кожна друга. Як сказав один великий політик, це я на камеру кажу, все, що не некролог – це піар. Велике Вам спасибі! (просить розмістити і свою фотографію в картинках). – Яка газета, таке і місто. Якщо місто назвали Вараш, то воно буде таке, як Ваша газета, – жовте, грязне і в лайні. Спасибі!»

Ось так говорить людина, яка зовсім недавно, будучи кандидатом в депутати, говорила зовсім протилежне і розповідала про те, що зробить для міста, коли стане депутатом. Питання до Вас, читачі – які результати роботи цього уже депутата бачите Ви?

P.S. Шановна Тетяно Богданівно, задля уникнення будь-яких непорозумінь, та для того, аби Ви не сказали, що ми перекручуємо Ваші слова чи висвітлюємо неправду, пропонуємо Вам згадати, що ви це говорили на камеру.

 

 
Також хочемо звернути увагу відповідних органів на те, чи має право людина, яка є депутатом,  говорити такі слова про місто, в якому вона представляє інтереси громади.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

9 коментарів

 1. Вам може не подобатись газета, але це не змынить що дружина мера говорить ща мысто буде грязне та в лайны. Я так зрозумыв вона з чоловыком до цього усыы зусмля давно прикладаэ… А ви далы ходыть в рожевих окулярах.

 2. Тролі меровські розійшлися. Валіть на свій 34400 і створюйте масовку в коментарях… ЗАсоряйте своїм “порішаєм”” там..

 3. сілі чмо

  фігня а не газета

 4. Влучно сказала! Респект.

 5. Не люблю газети вашої. Скажу чому. Вона безграмотна. З тих тем що ви маєте можна зробити бездоганний матеріал, а пані Пилипчук, яка наче б то й є автором усіх матеріалів якась безграмотна особа. Шановний власнику газети, ви маєте непоганий ресурс аби зробити газету достойною читача! Робіть висновки.
  Щодо леді Анощенко, я б її особисто гнала в шию за такі слова, яке право вона після таких слів жити в цьому місті??

 6. Андрей

  А газета и вправду жёлтая. *************** её создал и контролирует. И пишет всякое г.. про неугодных.
  Я не защищаю Анощенко С., более того, я считаю, что Анощенко, кроме своих амбиций ничем не занимается. как мэр отвратительный сотрудник и однозначно его необходимо уволить.
  Но альтернатива *********** ещё хуже. А он обязательно будет рваться к этому креслу. Именно для этого и был создан сайт вараш.
  И Вы, Вероника, ничего кроме жёлтой прессы печатать не всилах. Это Ваше призвание. Жаль. Но зато у Вашего г.. всегда будет спрос. А вот это уже печально.
  Сомневаюсь, что пропустите комментарий по цензуре.

  • Погоджуюсь, що на сайті та в газеті багато “жовтухи”. Але ж ніхто не сказав, що це неправда. Алкоголік-депутат та мер-незрозуміло-що. Мабуть, краще знати неприємну правду, ніж вводити людей в оману. А депутати Вараша – це взагалі “притча во язицех”. Такої некомпетентності та різношерстності я в жодному місті України не бачив, а працював з багатьма.

  • Доречна критика влади – запорука прогресу.

 7. ВИктор

  Глаза безумные, как у душевно больной

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X