Home / Міські новини | Вараш / «Я, як представник первинки, прийшов на сесію, щоб відстояти наші інтереси» – Павло Пан

«Я, як представник первинки, прийшов на сесію, щоб відстояти наші інтереси» – Павло Пан

(продовження публікації «Чому депутати не ходять на сесії? Відповіді та коментарі»)

 pan

Всупереч рішення нашої фракції, я, як представник первинки, прийшов на сесію, щоб відстояти наші інтереси.

Те, що зараз хоче зробити Сергій Анощенко, треба було робити  розумно, а не так бездумно. Він хоче забрати кошти (16 млн.грн.)  із медицини для того, щоб, як він говорить, вторинка рухалася швидше у напрямку комунального некомерційного підприємства (рекомендація МОЗ до 1 липня). Тобто якщо він хоче щоб з 1 липня коштів не було, то тоді треба було всю суму порахувати пропорційно на зарплати, на комунальні послуги, на медичні вироби і, відповідно, забрати ту частину, яка мала б використовуватися із 1 липня, а не загальним куском забрати гроші. Незрозуміло з чого він хоче їх забрати. Наприклад, якщо це зарплата, то це захищена стаття і забрати звідти кошти є порушенням.

На рахунок того, чи може вторинна медицина створитися вчасно, маю сумніви. Для того, щоб вторинка запрацювала вчасно і так як треба, то має бути тісніша співпраця і більше взаєморозуміння між владою і керівництвом  медзакладу.

Про Varash Info

Читайте також...

Судитимуть ще одну жительку Вараша, яка підтримує Росію

На суд очікує проросійсько налаштована жителька Вараша, якій інкримінують заперечення збройної агресії Російської Федерації проти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X