Home / Міські новини | Вараш / «В перші дні після фактичного повернення на посаду Анощенко С.І. показав своє небажання співпрацювати на благо міста» – Сергій Денега

«В перші дні після фактичного повернення на посаду Анощенко С.І. показав своє небажання співпрацювати на благо міста» – Сергій Денега

(продовження публікації «Чому депутати не ходять на сесії? Відповіді та коментарі»)

denega

Одразу хочу наголосити, що пусті звинувачення від Анощенка С.І. в бік депутатів міської ради свідчать тільки про те, що він повернувся на посаду з війною в душі. Цю війну він носить завжди з собою і заражає і втягує в неї жителів міста. Такий спосіб керувати є деструктивним і веде все місто до розбрату замість об’єднання, до ганьби для міста замість перемог.

В перші дні після фактичного повернення на посаду Анощенко С.І. показав своє небажання співпрацювати на благо міста. Він, вважаю, незаконно «заветував» частину рішень ради, які були ухвалені міською радою, підписані, опубліковані, а, отже, вступили в силу і виконувались. Він фактично зупинив роботу міста. Прийшлось йти на рішучі кроки і, наразі, в рівненському адміністративному суді знаходиться мій позов про скасування «розпорядження про вето» як незаконне, призначено дату розгляду на 20 березня 2019 року. Після цих дій Анощенко перестав виконувати це своє розпорядження, бюджет по факту працює, ніби «заветовані» рішення виконуються. При цьому він не скасовує сумнівне розпорядження і продовжує спір в суді.

На тлі цих подій, Анощенко С.І. вносить зміни в заветовані ним самим рішення та виносить ці зміни на сесію міської ради. Це юридичний абсурд і примус нас, депутатів брати участь в цьому абсурді. Я і мої колеги категорично не погоджуємось на це, так як ми маємо обов’язок діяти по закону, а не по чиїмось примхам, навіть якщо це примхи міського голови. Тому мене і моїх колег не було в сесійній залі.

Ще одною примхою Анощенка С.І. є те, що він одноосібно вирішив не визнавати, повноваження чотирьох депутатів Вараської міської ради, які набули цих повноваження замість відкликаних депутатів за народною ініціативою. Ми категорично не погоджуємось з таким самоправством, тому голосувати ми будемо в раді тільки в повному складі.

І стосовно змін до бюджету. Головна ганьба цих змін те, що без розрахунків і обґрунтувань Анощенко С.І. забирає 16 млн гривень з зарплат медиків СМСЧ-3 – це половина того що міський бюджет виділяє медикам. До того ж безпідставно забирає 4млн. гривень з програми співфінансування ремонтів в будинках, де створені ОСББ.  ОСББ вже погодили у виконкомі всі свої кошториси, зібрали з людей свої 20% і чекають початку ремонтних робіт. Це неповага до людей, до їхній праці. Це перешкоджання розвитку житлового фонду міста.

Треба згадати, що  в той самий час нерозподілених вільних залишків в бюджеті міста залишається 18 млн, а левова частка грошей (27 млн гривень) при такому ганебному розподілі перекочовує до Управління містобудування архітектури та капітального будівництва, яке очолює Бедик Сергій Михайлович. Діяльність Бедика С.М. призвела до неякісних ремонтних робіт в житлових будинках міста по укладеним  без тендерів угод на мільйони гривень з потрібними постачальниками. Касир Анощенка – так називають люди цього начальника. За такий бюджет голосувати не можна.

А щодо скасування тарифів на воду, то це знову ще одна примха Анощенка С.І. Згідно чинного законодавства тарифи затверджує або змінює тільки виконавчий комітет на своєму засіданні. Голова виконавчого комітету – міській голова, йому і «карти в руки». Тут ми бачимо суто політичний хід Анощенка С.І. метою якого, є все таж сама війна з депутатами міської ради, в яку він цим популістичним кроком втягує мешканців міста. Про цю війну я казав на початку.

Про Varash Info

Читайте також...

Судитимуть ще одну жительку Вараша, яка підтримує Росію

На суд очікує проросійсько налаштована жителька Вараша, якій інкримінують заперечення збройної агресії Російської Федерації проти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X