Home / Міські новини | Вараш / Виявляється Анощенко неодноразово публічно “брехав” своїм виборцям (фото) (ОНОВЛЕНО)

Виявляється Анощенко неодноразово публічно “брехав” своїм виборцям (фото) (ОНОВЛЕНО)

Обманював він не тільки їх. В це «коло» також  потрапили такі люди як, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, (коли С. Анощенко приїзжав на так званий мітинг (https://www.varash.info/varash/politics/piket-gastroleriv)), обласний прокурор (https://www.youtube.com/watch?v=Z2_hI8YEA-8), правоохоронці та решта жителів Вараша, котрі   не голосували за кандидатуру Анощенка під час виборів 2015 році.

Його маніпуляція та обман закладається в тому, що він ніби то не може подати до суду на рішення ради, оскільки його немає, або ж воно без підпису та печатки. Проте більше місяця назад «чесний рекордсмен по імпічментах», Сергій Анощенко,  все ж таки звернувся до Феміди і на даний момент у Рівненському адмінсуді відбувається підготовче засідання за його позовом до Вараської міської ради.

Підтримати Анощенка прийшли вже відомі нам “Гості із Рівного”, які неодноразово приїжджали до Вараша (https://www.youtube.com/watch?) на чолі із Романом Ковалем. Та от підтримки в особі виборців, котрі все ж таки голосували за Анощенка і про яких він так «щиро» заявляв, у залі суду немає. Нагадаємо, що впродовж усього часу головування Сергія Івановича Анощенка, його підтримає Роман Коваль та з десяток прихильників із Рівного. Цікаво, в чому таємниця “такої шаленої підтримки”? А чи бува випадково не розпродаж комунального майна, на якому можна “заробити” не один мільйон доларів…

 

20180313110329

Сьогодні у Рівненському адмінсуді відбувається підготовче засідання у справі за позовом відстороненого міського голови Вараша Сергія Анощенка до Вараської міської ради.

Як зазначається в ухвалі адмінсуду, предметом спору є рішення Вараської міської ради сьомого скликання від 15.12.2017 за №981 “Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови”, тобто скасування правового акта індивідуальної дії, яким фактично відбудеться поновлення позивача на роботі.

 

img_1710

Зазначимо, що Сергій Анощенко все-таки подав до суду, незважаючи на публічні заяви про неможливість це зробити.

На початку засідання позивач подав заперечення проти участі представника відповідача – Ігоря Діонісьєва.

img_1714

Суддя Щербаков оголосив двогодинну перерву для надання доказів на підтвердження повноважень представник відповідача – а саме доручення щодо надання правової допомоги? – пишуть на charivne.info.

img_1717

В судовому засіданні оголошено перерву до 23 березня 2018 року.

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

2 коментарі

  1. ” Та от підтримки в особі виборців, котрі все ж таки голосували за Анощенка і про яких він так «щиро» заявляв, у залі суду немає ” – бггггг…

  2. Оксана

    А чого ви так нервуєте? Статтю скрізь пошируєте? Думали й справді Іванович до суду не піде? А буде править ваша невихована, космічна шумра? Виграє суд-підете під 3 чорти….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X