Home / Міські новини | Вараш / Пікет “гастролерів” у Рівному (не) вдався: Анощенко погрожував Муляренку? (Фото)

Пікет “гастролерів” у Рівному (не) вдався: Анощенко погрожував Муляренку? (Фото)

piket-ne-vdavsya-anoshchenko-pohrozhuvav-mulyarenk20180205_7446-jpg-pagespeed-ce-4qnydizyxb

Відсторонений/легітимний міський голова Вараша Сергій Анощенко разом із своїми прихильниками ходив до керівництва області, аби просити підтримки.

Вони хотіли від керівника Рівненської ОДА Олексія Муляренка та голови облради Миколи Драганчука роз’яснень, кого вони бачать головою міста атомників. Сам Анощенко їх запевняв, що у його місті коїться кримінал:

dsc_0086-jpg-pagespeed-ce-jet0eog_pz

У нас в місті триває протистояння між депутатським корпусом та міським головою. Була спроба достроково припинити мої повноваження. Але вона не набрала необхідної кількості голосів. Однак секретар ради пішла на порушення, підробила печатку міської ради та внесла себе до єдиного реєстру юридичних осіб як в.о. керівника міста. Хоч я ходжу на роботу та підписую фінансові документи.

Після цього громадський активіст Роман Коваль та прихильники Анощенка просили втрутитись у ситуацію в перших осіб Рівненщини.

dsc_0095-jpg-pagespeed-ce-tdgjsmugju

Але керівник адміністрації Олексій Муляренко однозначно відповідати не став. Адже юридично органи державної влади не можуть втручатися у діяльність органів місцевого самоврядування (міської ради — прим.ред.):

pd0-p9c-pd1-p83-pd0-pbb-pd1-p8f-pd1-p80-pd0-pb5-pd0-pbd-pd0-pba-pd0-pbe-jpg-pagespeed-ce-cw06gusxst

– Вам потрібно вирішувати свої проблеми у юридичній площині. У цьому випадку звернутися до суду. Але буде створена комісія, яка вивчить це питання.

Після такої відповіді Сергій Анощенко парирував Муляренку, що так само можна підробити печатку Рівненської ОДА і називати себе її керівником.

На це Олексій Муляренко відповів: “Спробуйте”.

dsc_0083-jpg-pagespeed-ce-c5wkrhlif_

Однак більш лояльним до делегації був голова Рівненської облради Микола Драганчук, який пообіцяв від обласної ради звернутися в усі можливі органи для вирішення проблеми в місті.

Нагадаємо, що депутати міста Вараш висловили недовіру міському голові Сергію Анощенку. Це сталося 15 грудня під час засідання сесії. За відставку п.Анощенка голосували двічі. Після того, як не підтримали звіт про його роботу. За його версією, депутатам не вистачило одного голосу, тому він чинний керівник міста. Хоч депутати стверджують, що голосів вистачило.  Вочевидь, усе вирішуватиме суд.

Додамо, що в 2013 році депутати Вараша уже оголошували міському голові недовіру і відправляли його у відставку. Однак в 2015 році Анощенко знову переміг на виборах.

rivnepost.rv.ua

 

whatsapp-image-2018-02-05-at-15-39-35

На фото видно, що інтереси С. Анощенка у Рівному, прийшло підтримати близько 30 осіб. І основну більшість знову складали однодумці Романа Коваля. Отож, думку жителів Вараша знову представляли “гастролери”.

Про Varash Info

Читайте також...

Як правильно вибрати майстерню з гаджету. І чому це має бути АЙ ДА СЕРВІС.

Зламався улюблений гаджет? Потрібен швидкий та якісний ремонт? Його ви знайдете у найзручнішому для вас місці …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X