Home / Міські новини | Вараш / Виконавчий комітет очолила Ірина Шумра (фото, відео)

Виконавчий комітет очолила Ірина Шумра (фото, відео)

У виконавчому комітеті Вараської міської ради новий керівник. Згідно даних єдиного державного реєстру, його очолює ТЗП міського голови Ірина Шумра. Нові дані  у реєстр були внесені 26 лютого 2018 року.

Аби цього не сталося Сергій Анощенко, повноваження якого 15 грудня 2017 року, були припинені рішенням Вараської міської ради, використовував усі можливі заходи та ресурси.

Він двічі звертався до різних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та відкривав так зване «вікно», яке не давало здійснювати зміни на протязі 15 діб. Для цього Сергій Анощенко зі слів депутатів,  їздив навіть у смт. Млинів до реєстратора, яка не знаючи про політичні події у Вараші відкривала те «рятівне вікно».

Дізнавшись про те, що Ірина Шумра подала документи до ЦНАПу смт. Володимирець, на зміну керівника, Анощенко заручившись підтримкою в особі, керуючого справами Бориса Бірука, начальника МАКБ Сергія Бедика, Едгара Євковича ( в народі «права рука Анощенка),

skrynshot-2018-02-27-19-25-49

«не активного директора КМКП» Олега Тарасюка

skrynshot-2018-02-27-19-26-26

та «зелених чоловічків» ( на фото один із підтримки С. Анощенка)

 

поїхали до Володимирця та робили все можливе, аби реєстратор не вніс  зміни у реєстр. Розповіді, звинувачення, погрози, виклик правоохоронців це лише маленька частина всіх дій Сергія Анощенка, аби зміни не відбулися і він лишився на чолі Виконавчого комітету. Та навіть більше, сам реєстратор запідозрив та прямо запитав у екс – очільника Вараша, чи не думає він, що здійснює тиск на нього?

Ще довгий час Анощенко лишався не похитним, до приїзду поліції не полишав приміщення кабінету, весь час із кимось радився по телефону та так що із гучномовця було дуже чітко голос, швидше за все Романа Коваля.

bezymyannyj

Його ж поплічники також не відставали від свого так званого «наставника. Навіть вдалися до порушення закону, а саме перешкоджання роботі журналістів.

skrynshot-2018-02-27-19-17-03

Та якби Сергій Анощенко із підтримкою «не старалися», зміни до єдиного державного реєстру були внесені.

То ж на разі керівником виконавчого комітету є Ірина Шумра, а Анощенко має передати печатку виконкому, документи,  всі ключі від сейфів та “секретки”.  З проханням аби це було зроблено до правоохоронців через соціальну мережу звернувся депутат міської ради, Сергій Денега.

skrynshot-2018-02-27-20-06-49Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X