Home / Міські новини | Вараш / Ще одна маніпуляція свідомістю містян від Сергія Анощенка (фото)

Ще одна маніпуляція свідомістю містян від Сергія Анощенка (фото)

15 лютого, Сергій Анощенко, разом  із  не змінною підтримкою, їздив на сесію обласної ради, просити підтримки у депутатів.

Допомагати поїхала і його дружина, по сумісництву депутатка міської ради Тетяна Анощенко, начальник УКБ Сергій Бедик та Едгар Євкович в народі «права рука Анощенка».

zhinka-anoshhenko

Спочатку чесний Анощенко «пожалівся», звинуватив, пригрозив, по шантажував, а  потім попросив, щоб вони звернулись до Верховної ради про позачергові вибори у Вараші, бо вважає, – це єдиний вихід із кризи.

Тепер повернемося до маніпуляцій.

Ще відразу після сесії Вараської міської ради, коли повноваження С. Анощенка були припинені рішенням сесії, він почав заявляти, що  єдиний вихід із ситуації, це добровільне об’єднання територіальних громад ( ОТГ), тому депутати просто зобов’язані за нього проголосувати, аби показати, що вони не бояться йти на перевибори.

zarplata-anoshhenka

І не даремно, Анощенко вирішив, що саме зараз йти час на перевибори, адже добре розуміє, що іншого виходу лишитися на посаді у нього немає. Він цілком впевнений, що за нього втретє проголосують, бо якщо жителі не бачать гнилі труби, то бруківку, яка на них покладена, видно «не озброєним оком». Або ж інший приклад – всі пенсіонери безкоштовно їздять на новеньких комунальних автобусах, проте вони ж не всі знають, яка сума на це все потрачена? Насправді можна було все організувати набагато дешевше, а зекономлені кошти витратити на інші потреби соціально захищених верств населення.

І найцікавіше, ще влітку 2016 року, ми готували серію матеріалів про ОТГ  у Вараші та навколишніх селах. Наводили приклади інших об’єднаних громад та спілкувалися із головами сільських рад Заболоття і Старої Рафалівки. Вони хотіли об’єднатися із Варашем, адже це було б правильним і вигідним рішенням для обох сторін.

bedyk

Тільки от Сергій Анощенко, чомусь був категорично проти таких рішень, а про домовленість наданої Заболоттям землі у користування Кузнецовську, тодішній мер навіть  не згадував.

І ось коли, як в народі кажуть «припекло» владний депутат Олександр Стояновський підготував проект рішення Про скасування рішення від 15.06.2016 року № 255 «Про зупинення дії рішення про добровільне об’єднання територіальних громад».

А Сергій Анощенко добре розуміючи, що це єдиний варіант і далі «сидіти» у мерському кріслі, запевняє – Вараш повинен об’єднатися із Старою Рафалівкою та Заболоттям. При цьому свідомо маніпулює, що саме депутати не хочуть йти на перевибори, бо бояться.

Проаналізувавши результати голосувань стає зрозуміло, що саме ті депутати, яких так вправно звинувачує Сергій Анощенко хотіли об’єднання територіальних громад, тому їм боятися перевиборів немає чого, а тим паче  зарплати за депутатство із них ніхто не отримує.

P.S. Свою поїздку на сесію Рівненської обласної ради Сергій Анощенко назвав –«вирішення питань виконавчого комітету». Тільки не зрозуміло, чому за такі відрядження Анощенко отримає заробітну плату із міського бюджету, тобто такі відрядження оплачуються із гаманців платників податків, які є жителями Вараша. А отримав далеко не маленьку суму, за січень місяць вона становила – 28 тисяч 59 гривень, з них відрядження – 10 920 гривень.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X