Home / Міські новини | Вараш / «Побігли хвостаті звірки з Титаніку» або «Залягти на збереження» (фото)

«Побігли хвостаті звірки з Титаніку» або «Залягти на збереження» (фото)

Саме так, користувачі соціальної мережі Facebook, обговорюють тему термінових відпусток одного із заступників міського голови Ніни Зубрецької та керуючого справами виконавчого комітету Вараської міської ради, Бориса Бірука.

Певно за дивним збігом обставин дата розпорядження про відпустки вищевказаних посадовців збіглася із датою реєстрування нового керівника виконавчого комітету Вараської міської ради, ним 26 лютого 2018 року стала ТЗП міського голови Ірина Шумра.

shumra

Та найцікавішим фактом, швидше за все не запланованих відпусток, є розпорядження міського голови  «про надання частини щорічної основної та додаткової оплачуваної відпустки Анощенку С.І.

vidpustka

Вищезгаданий документ 1 березня 2018 року,  підписав той же самий Сергій Анощенко, який до цього часу вважає себе «легітимним» міським головою. Також він не забув і поставити печатку виконавчого комітету Вараської міської ради. Що правда, мабуть, він призабув, що депутатський корпус, під час сесії Вараської міської ради, яка відбулася 28 лютого, затвердили зразок і опис печатки Вараської міської ради та у зв’язку із відмовою Сергія Анощенка, якого позбавлено повноважень міського голови та керівника виконавчого комітету, передати печатку виконавчого комітету Вараської міської ради, дали протокольне доручення  секретарю ради щодо виготовлення нової печатки. І швидше за все пан Анощенко,  призабув, що на нього, через дану печатку, в поліції відкрито кримінальне провадження згідно статті 357 частини 1 кримінального кодексу України, а саме – «Викрадення, привласнення, вимагання офіційних документів, штампів чи печаток, або заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання особи своїм службовим становищем. А так само їх умисне знищення, пошкодження чи приховування, а також здійснення таких самих дій відносно приватних документів, що знаходяться на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності. Вчинене з корисливих мотивів, або в інших особистих інтересах, – караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних Мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до трьох років». Дане кримінальне провадження відкрито ще 27 лютого, а С. Анощенко «умудряється», незважаючи на всі вказані факти «штампувати» документи 1 березня. І згідно цих документів він піде на «офіційний відпочинок», а заодно отримає чималеньку суму грошей, адже згідно бюджетного законодавства він просить оплатити його ще і виплату на оздоровлення, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Заробітна плата у нього лише за січень 2018 року становила – більше 28 тисяч гривень. То ж маємо сумніви у тому, що сума виплати на оздоровлення буде меншою, а якщо до неї додати ще й інші виплати, які отримає Сергій Анощенко на зарплатну картку, то загальна сума вийде доволі не поганою, навіть, як для міського голови міста обласного значення. Для того, аби в цьому переконатися ще більше, ми надіслати відповідний інформаційний запит. То ж скільки місяців, або ж років звичайний пенсіонер повинен отримувати пенсію, аби мати такий дохід, як у Сергія Анощенка – можна буде підрахувати вже зовсім скоро. А поки залишається дочекатися відповіді із правоохоронних органів, чи законно він видав таке «цікаве» розпорядження і чи понесе за це відповідальність.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X