Home / Міські новини | Вараш / Працевлаштуватися по-новому! Або дещо про прозорі конкурси…

Працевлаштуватися по-новому! Або дещо про прозорі конкурси…

Декілька тижнів тому, точніше 31 жовтня, у Бедика Сергія Михайловича закінчився контракт, який з ним уклав міський голова, тим самим надавши роботу у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.  За дивним збігом обставин, саме в цей час на офіційному сайті Кузнецовської міської ради з’явилося оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кузнецовської міської ради. Основними вимогами для участі у конкурсі є: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (архітектура та будівництво) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або при необхідності стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Тепле місце порожнім не буває. Тому зовсім скоро хтось його займе.  Здогадуємося, що це буде знову пан Бедик. Чому?  От ми теж ще не знаємо, але вже щось підозрюємо. І якщо згадати всі попередні конкурси та призначення нових керівників в цьому місті, то взагалі стає не зрозумілим, для чого проводити якісь конкурси? Значно простіше взяти та й одразу прямо призначити на вакантну посаду «свою» людину, як гарантію того, що все буде надійно і під контролем.

Щоб не бути голослівними згадаємо декілька із таких неймовірних кар’єрних злетів. Отож, як призначався директор КМКП Ігор Семенюк? А призначений він був розпорядженням міського голови Сергія Анощенка, хоча в Статуті підприємства, підписаного міським головою, чорним по білому: директор підприємства призначається рішенням сесії. Чому так не здогадуєтеся? Та й думку працівників КМКП ніхто не запитав. «Ніщєброди» одним словом…

Йдемо далі. Про конкурс на посаду директора КП «Житлокомунсервіс» на сесії міської ради один із учасників конкурсу Володимир Афанасьєв розповів так: «То що ви розповідаєте про конкурс, що пройшов – це не конкурс, «це договорняк». Конкурс мав відбутися о 15.00, а вже о 14.00, одним із депутатів, на увесь другий та третій поверхи було оголошено результати конкурсу і вся адміністрація КМКП це чула». То що ж це виходить, що  конкурс на посаду директора «Житлокомунсервіс» та й сам директор Сергій Мушик фіктивні?

Ще один призначений директор новоствореного комунального підприємства «Благоустрій», Юрій Сергійчук, також пройшов через «чесний» конкурс. Журналісту газети «Вараш» навіть пощастило бути присутньою на цьому конкурсі, щоправда тільки на першій його половині, бо тоді один з кандидатів, Юрій Сергійчук, не захотів, щоб під час його «доповіді» були присутні представники ЗМІ. Невже є що приховувати від громади?

Ще одне «цікавеньке» призначення на посаду головного інженера КП «Благоустрій». Найдостойнішим спеціалістом на цю посаду виявився депутат Кузнецовської міської ради з коаліції мера, Сергій Вікторович Присяжнюк, який до цього часу надавав послуги по сантехнічним роботам.

Сьогодні процес працевлаштування «своїх» набирає шалених обертів. Наскільки чесно й прозоро проводяться конкурси на «гарні» посади, переконатися зможемо вже зовсім скоро…

Газета Вараш
Випуск №55 від 18.11.2016

Про admin

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

2 коментарі

  1. Галина

    А в управління освіти на дерслужбу взагалі працівники приймаються без конкурсу і без стажу роботи в органах дерслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X