Home / Міські новини | Вараш / Міська влада хитрістю змусила вас платити вдвічі більше (фото)

Міська влада хитрістю змусила вас платити вдвічі більше (фото)

Відтепер містяни Вараша переплачуватимуть за комунальні послуги 1800 грн на рік

zobrazhennya_viber_2019-07-17_16-06-36

Політична реклама

Поки вся країна зосередила свою увагу на передвиборчій кампанії, міська влада Вараша вирішила скористатися моментом та проштовхнула абсолютно незаконне рішення про збільшення квартплати.

Відтепер, мої любі варашці, ви платитимете за ті самі послуги вдвічі більше. І це не тому, що у ваших будинках стало вдвічі чистіше, сміття почали вивозити вдвічі швидше, а робота комунальників стала вдвічі ефективнішою. Ні! Ви заплатите більше просто через те, що так хочеться владі. Міська влада вирішила, що з 1 травня 2019 року кожна родина у Вараші, яка має квартиру у багатоповерхівці, де ще не створене ОСББ, для одно- і двокімнатних квартир платитиме 200–300 гривень на місяць, для трикімнатних – і до 500 гривень.

Куди будуть витрачені ці гроші – влада не пояснює. Але точно відомо, що, відповідно до укладених між мером та директором комунального підприємства «Житлокомунсервіс» «Договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком», гроші з кишень містян перейдуть до бюджету комунальників, репутація яких у Вараші, м’яко кажучи, погана.

Таке рішення міської влади – дуже небезпечний прецедент. Якщо громада Вараша змириться з ним, будуть нові необґрунтовані підвищення, нові «договори про обслуговування» комунальників за рахунок грошей громадян.

zobrazhennya_viber_2019-07-17_16-06-34
Народний депутат Вікторія Войціцька вже спрямувала вимогу до мера Вараша невідкладно скасувати незаконні договори, що роблять людей біднішими на кілька сотень гривень на місяць, нічого не даючи взамін. Крім того, у зверненні міститься вимога повернути раніше сплачені за незаконними договорами кошти, а також розкрити інформацію щодо витрат КП «Житлокомунсервіс».

Громада Вараша має право знати, чим керувалася місцева влада, укладаючи ці нові договори в інтересах комунальників.
Громада Вараша має право знати, на що витрачає КП «Житлокомунсервіс» гроші громадян.

Це принципова позиція нових політиків, від якої ніхто не має права відступати!

Вікторія Войціцька

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X