Home / Міські новини | Вараш / Головне жити так, аби не було соромно дивитися в очі землякам – «Слуга Народу», Володимир Рашовський (фото)

Головне жити так, аби не було соромно дивитися в очі землякам – «Слуга Народу», Володимир Рашовський (фото)

4 липня, із ознайомчим візитом до Вараша завітав кандидат в депутати до Верховної Ради від політичної партії «Слуга народу» Володимир Рашовський. Він один із тих кандидатів, хто зареєструвався та буде балотуватися по 155 округу (м.Вараш, Володимирець, Дубровицький, Зарічненський та Рокитнівський райони).  Оскільки Володимир у політиці людина нова, він вирішив ближче познайомитися із нашим містом та максимально ознайомитися із його проблемами.

Цього дня кандидат завітав до міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко, де скуштував кабачкових млинців, які приготували вихованці закладу, ознайомився із роботою реабілітаційного центру, а насамперед перейнявся питаннями, які планує вирішувати після перемоги на виборах.

yzobrazhenye_viber_2019-07-04_21-46-52

Ще одним закладом, який не залишив поза увагою Володимир Рашовський – інклюзивно – ресурсний центр. Великим здивуванням стало те, що у такому маленькому містечку понад 200 діток проходять обстеження та навчання у цьому закладі.

Та найбільше пан Володимир зацікавився  проблемами, які стоять перед медичними працівниками, адже вилучення коштів серед бюджетного року – беззаконня. Під час спілкування із працівниками СМСЧ№3 кандидат від політичної партії «Слуга Народу» не лише відповідав на поставлені запитання, а й висловив власне бачення щодо вирішення тих чи інших проблем.

yzobrazhenye_viber_2019-07-04_21-46-00

 

 

Розповів про найближчий план роботи та перелік питань над якими почне працювати відразу після перемоги на виборах.

– Такий потужний реабілітаційний центр, який є у Вараші, однозначно потрібно добудовувати, аби можна було залучати більше населення із регіонів, які вкрай цього потребують. Щодо інклюзивно-ресурсного центру. Хочу сказати, що це дуже потрібний заклад для міста, але збільшення штату у ньому однозначно потрібно, оскільки дітки мають отримувати всю допомогу від самого початку. СМСЧ№3 – це взагалі окреме і велике питання. Найбільша проблема – зняття з медицини коштів в той час, коли цього робити  категорично не можна. Медичний заклад так само, як і саме місто Вараш, маючи по сусідству РАЕС, повинно отримати особливий статус, – підсумував свій візит Володимир Рашовський.

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X