У неділю, 22 січня відбулися загальні збори ОСББ будинку по вулиці Перемоги 32А. Збори проводилися в приміщенні міської ради (актова зала) нашого міста.
На цьому засіданні було розглянуто такий порядок денний:
– Звіт голови правління.
– Звіт ревізійної комісії.
– Затвердження кошторису.
– Затвердження перспективного Плану роботи ОСББ.
– Створення комісії по обліку води.
– Про штрафні санкції за порушення правил і норм в місцях загального користування.
Новостворені ОСББ стараються зробити все для покращення комфорту та добробуту мешканців, і вони самі готові обслуговувати своє майно. Але міська влад, приймаючи не зовсім зрозумілі рішення, гальмує цей процес. Самостійне господарювання нових ОСББ блоковане арештом будинків. Тому, з метою визнання незаконним даний арешт, 27 ОСББ подали колективний позов в окружний адміністративний суд міста Рівне. І вже 7 лютого заплановане перше судове засідання.
Вараш Новини улюбленого міста