Home / Міські новини | Вараш / Оновлення структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради, або хто кому не дає працювати…

Оновлення структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради, або хто кому не дає працювати…

З приходом нової влади, потрібно кардинально оновити структуру виконавчих органів Кузнецовської міської ради. Саме так вирішив міський голова Сергій Іванович та 18 депутатів, які під час 8 сесії Кузнецовської міської ради проголосували за рішення, згідно з яким, прийнята нова структура виконавчих органів ради, яка, на їхню думку, дійсно зможе добре та ефективно працювати. Незважаючи на прохання та пропозиції своїх колег-депутатів, нехтуючи законністю процедури голосування,  «коаліціанти», на чолі з міським головою, одним махом позбавили робочих місць приблизно 54 людини, які пропрацювали не один рік й не з однією владою.

«Усі не хочуть працювати!» – так аргументує своє  рішення очільник міста. Тому всіх треба звільнити?

На перший погляд, ідея ніби правильна й потрібна, та от, коли починаєш розбиратися, хто саме потрапив під «скорочення» і чому, виникає багато запитань. Навіть дуже багато.

Наприклад, чому під оновлення потрапили одні відділи і управління, а інші ні? Для чого чи для кого з’явилися нові посади, призначення і функції яких залишаються загадкою? Чому здійснювався психічний тиск на окремих депутатів, допоки бажана структура таки набрала прохідну квоту голосів? Чи поширюється на прийняте рішення трудове законодавство? Адже у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 09.04.2014 року № 111 грошове забезпечення громадянам, які призвані під час мобілізації, та беруть участь в Антитерористичній операції виплачується у порядку та розмірах, установлених для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом. За такими громадянами гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. В зв’язку з прийняттям «історичного» проекту рішення Кузнецовської міської ради №186 «Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління» фактично без роботи залишилося як мінімум двоє мобілізованих працівників виконавчих органів ради.

Відповідно до статті 184 Кодексу законів про працю в Україні звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Обов’язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. Наскільки відомо, таким працівникам теж не було запропоновано альтернативи.

То куди тепер піти  працювати одиноким мамам і бійцям АТО, за що їм годувати  свої сім’ї?

Аналізуючи ситуацію, яка створюється на даний час в місті із працевлаштуванням, варіантів тут є два: перший – поїхати до Польщі заробити гроші, повернутися назад у Вараш (Кузнецовськ) та відкрити свій бізнес,  міський голова з цим допоможе (детальнішу «інструкцію» можна проглянути у Facebook). Другий варіант – податися в депутати, а там Сергій Іванович «своїх» теж не залишає. Як, наприклад, він  вирішив питання із депутатом – підприємцем  Сергієм Присяжнюком. Хвилюючись за те, щоб той не залишився без роботи, міський голова, запропонував проводити йому сантехнічні роботи у закладах освіти нашого міста, адже сантехніків  кращих за Сергія Вікторовича у Вараші (Кузнецовську) певно немає.

То ж, наскільки доцільним та ефективним є прийняте рішення, ми зможемо побачити уже зовсім скоро. А ще  будемо пильно слідкувати та висвітлювати  й те,   хто ж зі «своїх» займе новостворені вільні посади. Адже правду має знати вся громада, а не лише ті, хто вирішує долю людей одним натисканням кнопки на моніторі планшету…

 

Про admin

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X