У п’ятницю, 27 січня, біля Будівельників 4 відбувся прорив труби. Вода «ручайком» протікала по проїзній частині дороги близько години. Після чого приїхали працівники комунального підприємства і розпочали ремонтні роботи. У мешканців будинку, по Будівельники 4, було відключено воду. Вже о півночі, цього ж дня, вода у кранах мешканців з’явилася. На сьогоднішній день (неділя – вихідний день) місце прориву є розкопане і ніяких ремонтних робіт не проводиться.
Нагадаємо, що на Різдвяні свята, біля Будівельників 30, був прорив каналізації і працівники комунального підприємства впродовж трьох днів ігнорували прорив в дворі будинку.
Вараш Новини улюбленого міста