Home / Міські новини | Вараш / НА БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У МАСКАРАДНОМУ КОСТЮМІ

НА БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У МАСКАРАДНОМУ КОСТЮМІ

Цього року забіг відбудеться 19 грудня. У зв’язку з карантинними обмеженнями масового старту не буде. У період з 10 до 13 години підходьте на стадіон «Ізотоп» та пробіжіть будь-яку дистанцію на ваш вибір. На території спорткомплексу біля центрального входу на стадіон стоятиме намет. Там ви зможете зробити благодійний внесок, а в подарунок отримаєте сувенірний новорічний капелюх .
Усі зібрані кошти підуть на закупівлю реабілітаційно-спортивного обладнання для Вараського центру реабілітації осіб з інвалідністю ім. З. А. Матвієнко, а також на потреби членів Асоціації інвалідів з дитинства «Надія».
Нагадаємо, що минулого року під час забігу зібрали 27810 гривень. Ці кошти були використані для придбання конвекційної духової шафи в реабілітаційний центр та для організації літнього відпочинку людей з інвалідністю.
Традиційно захід проходить за підтримки Рівненська АЕС, Первинної профспілкової організації РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС, ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області. Партнер заходу ТМ Скиба.
Забіг до Дня Святого Миколая відбудеться з дотриманням карантинних заходів. Запрошуємо усіх охочих долучитися до ініціативи. Пам’ятайте, робити добро легко.
А щоб зробити атмосферу Забігу до Дня Святого Миколая ще святковішою, прийди на захід у маскарадному костюмі та сфотографуйся на згадку.
Усі, хто вдягнеться святково та незвичайно, отримають сувеніри від організаторів забігу.

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X