Home / Міські новини | Вараш / Культура / Біг заради моєї героїні, – Вараш (відео)

Біг заради моєї героїні, – Вараш (відео)

Вже, 1 листопада, відбувся забіг, організаторами якого по всій Україні є Нова пошта і компанія New run. Реалізували його члени бігового клубу м. Вараш (Varash runnin club) під керівництвом Руслана Слободенюка. Кожен із учасників біг замість одного із отримувачів послуг Центру реабілітації м. Вараш.

В свою чергу вихованці Центру прийшли підтримати учасників забігу і особисто познайомитися з ними. Згодом особливі діти і молодь отримують призові медалі, які вручать їм учасники нинішнього забігу.     Такі заходи є цінними для нас. Адже це соціалізація і інтеграція наших вихованців у громаду міста, це сприйняття кожного із них як члена громади, сприйняття їх як ЛЮДИНИ – людини зі своїми особливостями, зі своїми можливостями, зі своїм внутрішнім світом… Це ще раз свідчить, що ВСІ МИ РІЗНІ, але ВСІ МИ РІВНІ. І Всі разом ми робимо щоби воно було дійсно так.

автор відео Ангеліна Пашко

Про Varash Info

Читайте також...

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X