Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / У Вараші привітали підприємців міста (фото)

У Вараші привітали підприємців міста (фото)

31 серпня в приміщенні музичної школи відбувся концерт, присвячений Дню підприємця, який був організований центром дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради за участю колективів та солістів нашого міста.

img_2667

Для наших підприємців звучали музичні номери від: Ромася Іллі, керівник Тетяна Іщук; Івана Бублика – соліста центру дозвілля; Аполлінарії Пашко – вихованки ВМЦ СССДМ; Юрія Савчика – соліста центру дозвілля; Марії Усатої; Іллони Рабої; Юрія Савчука – соліста центру дозвілля; Анастасія Тимець – солістки центру дозвілля; Ангеліни Набухотної – солістки ВМЦ СССДМ, керівник Світлана Сімашко.

img_2670

До вітань з нагоди професійного свята – Дня підприємця долучився і ансамбль української пісні «BRE&OVI», (Брендові) – ансамбль, що не так давно створений під керівництвом Алли Лішун. Колектив виконує українські композиції та є активним учасником у культурно-масовому житті нашого міста.

А також чудовим подарунком для усіх присутніх стали танцювальні номери від зразкового, художнього, хореографічного ансамблю будинку дитячої та юнацької творчості «Пірует», керівник – Ольга Махоріна.

Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток. Миру та процвітання на благо нашої Батьківщини!

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X