Home / Блог / Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті (фото)

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті (фото)

Близько 50 відсотків від загальної кількості пожеж, котрі виникають в Україні, трапляються саме у житловому секторі. Їх причинами зазвичай стає необережне поводження з відкритим вогнем, порушення правил експлуатації електропобутових приладів, приладів пічного опалення та інших обігрівальних приладів на рідкому, твердому паливі та газу.

01

З метою недопущення виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу шляхом пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів з врученням пам’яток та іншої наглядної протипожежної агітації.

Разом з тим, відповідна робота проводиться й через телебачення, радіо, друковані видання (журнали, газети), Інтернет-видання. Саме тому, аби запобігти виникненню пожеж Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області звертається до мешканців міста та небайдужих громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті, не залишати дітей наодинці вдома, навчати її обережному поводженні з вогнем, адже будь-яку пожежу краще попередити, ніж ліквідовувати її наслідки.

 

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Ігор Шевчук

Про Varash Info

Читайте також...

Загинув мешканець Вараша Вадим Єфремов (фото)

9 лютого цього року загинув Вадим Юрійович Єфремов. 19-річний житель Вараша служив у 356-му навчальному артилерійському полку. Разом із побратимами Вадим потрапив під мінометно-артилерійський обстріл біля села Іванівське Донецької області. Нещодавно тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X