Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Міні-ярмарок вакансій, для ТзОВ “АРМ-ЕКО”, провели у центрі зайнятості (фото)

Міні-ярмарок вакансій, для ТзОВ “АРМ-ЕКО”, провели у центрі зайнятості (фото)

Основним завданням служби зайнятості є сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню та допомоги роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.

img_20180314_125629

Це завдання Кузнецовський міський центр зайнятості  здійснює організовуючи масові заходи спрямовані на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та запровадження нових форм співпраці з цільовими групами громадян.

14 березня 2018 року в Кузнецовському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних, які зареєстровані в центрі зайнятості, за участю начальника ліфтового відділу ТзОВ “АРМ-ЕКО” ВІТЮКА ОЛЕКСАНДРА з метою укомплектування  кадрами за професією “електромеханік з ліфтів” у м. Вараш.

На замовлення підприємства неодноразово організовувались міні-ярмарки вакансій та презентації роботодавця з підбору персоналу, які давали змогу роботодавцю оперативно укомплектовувати актуальні вакансії, а зареєстрованим безробітним отримати підходящу роботу.

З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду, під час якої обговорювалися питання заробітної плати, режиму роботи, а також вимог до претендентів на вільні робочі місця. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за  організацію корисного і цікавого заходу.

Провідний юрисконсульт

Кузнецовського міського центру зайнятості

                                                                                                         І.Микитів

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X