Home / Міські новини | Вараш / День Знань для особливих дітей

День Знань для особливих дітей

Вже стало доброю традицією, спільно з представниками колективу Рівненських атомників, відзначати День знань у Центрі реабілітації м.Вараш. І сьогоднішній перший осінній день став приводом аби дружня родина Центру зустрілася знову разом і дала старт нашим школярам у таку цікаву, незвідану країну – країну знань.
Зі славами привітання до присутніх звернулися заступник генерального директора ВП РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, представник ППО ВП РАЕС Світлана Сайчишина , голова БК Центру Вероніка Пилипчук, після виступів яких, школярі отримали цінні подарунки, а отримувачі послуг – солодощі та шкільне приладдя. Ярослав Ковальчук ,представник від колективу служби відомчого нагляду та пожежної безпеки,презентував закладу набір музичних інструментів для успішної роботи оркестру.
Тож щиро дякую ВСІМ ,і зокрема, працівникам Центру реабілітації за змістовне свято для дітей і батьків, а колективу ВП РАЕС, ФОП Юлії Крищук – за доповнення його приємними сюрпризами. І особливі слова подяки заступнику начальника управління інформації та зв’язків з громадскістю Ірині Жук, яка є постійним натхненником добрих справ для наших вихованців.

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X