Home / Міські новини | Вараш / “День кар’єри” для учнівської молоді – Вараш (фото)

“День кар’єри” для учнівської молоді – Вараш (фото)

12 квітня 2018 року фахівцями  Кузнецовського міського центру зайнятості був проведений День кар’єри у загальноосвітній школі № 2 м.Вараша, в якому взяло участь більше 150 учнів 8-х та 9-х класів.

На запрошення центру зайнятості перед школярами виступила Оксана Килюх, старший інспектор  Володимирецького  районного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

dscf7992

Передумовою цього заходу було інформування школярів про вимоги сучасного ринку праці, наявні вакансії на регіональному та місцевому ринках праці, а також щодо послуг які надає Державна служба зайнятості із застосуванням новітніх сервісів щодо обслуговування населення.

Інформатором по цих питаннях виступила Руслана Ярощук, начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості. Оскільки головною метою Дня кар’єри визначено надання допомоги молоді у професійному самовизначення на позитивних прикладах, тому, в даному випадку, було запропоновано дітям вдала кар’єра старшого інспектора Оксани Килюх.

Вона розповіла про те, як обрала для себе професію юриста, зупинилася на специфіці своєї роботи, та дала поради, як самостійно обрати професію, яка б відповідала власним бажанням, нахилам та здібностям.

Сподіваємось, що кожен учасник цієї зустрічі мав можливість винести для себе щось корисне та отримав нові знання, щоб зважено зробити вибір професії свого майбутнього.

Начальник відділу

активної підтримки безробітних

Р.Ярощук

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X